Loga stacji radiowych

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
zinger
Posty: 439
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:09
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Ateca Xcl 1.4 DSG Samoa Orange
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: zinger »

To zesmy sie dogadali :)



Sponsor

Re: Loga stacji radiowych

Sponsor


Amadeusz
Posty: 188
Rejestracja: 04 sie 2018, 10:59
Samochód: Ateca 1.5TSI Style
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: Amadeusz »

Udało się :)

Obrazek

Okazuje się, że trzeba to robić z pena, bo na telefonie podpiętym na kablu widzi strukturę folderów, ale plików nie odczytuje....
Czyta formaty jpg i png.
Trzeba to robić ręcznie dla każdej stacji znajdującej się w ulubionych czyli de facto da się to zrobić dla 15 stacji równocześnie.

Gdyby ktoś potrzebował to zamieszczam link do ikonek ze wszystkimi stacjami radiowymi w Polsce ze strony SKODY:
https://az749841.vo.msecnd.net/sitesplp ... 709648.rar

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: Kanisz »

Witam
Też się bawiłem ikonami i zmieniałem je z telefonu, tylko że na tel trzeba wejść w np Android Auto kliknąć zakoncz potem rozłącz i dopiero przejść do ustawień loga i że źródła USB wybrać folder z grafiką i potem plik graficzny, który po chwili sam się wyświetli.

‼️👹‼️
Czy ktoś umie zmienić nazwę stacji radiowej ❓
Grzebałem przy radiu i zmieniałem logo w stacji Muzo.Fm, po czym coś za długo przytrzymałem i sam nie wiem coś jeszcze kliknąłem i teraz zamiast Muzo.Fm wyświetla się inna nazwa ale nadaje stacja Muzo.Fm jak to naprawić ⁉️
Próbowałem już usunąć stację i wyszukać na nowo i dalej przypisuje ją pod zmienioną nazwą, why❓
Radio to 8cali dotyk Infotainment.

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: Kanisz »

Amadeusz pisze:
13 paź 2018, 21:08

Trzeba to robić ręcznie dla każdej stacji znajdującej się w ulubionych czyli de facto da się to zrobić dla 15 stacji równocześnie.
... Czy innym też wyświetla się 5 stacji na ekranie 👉❓czy to zależy od rozdzielczości👉❓, u mnie jest 6 stacji na jednym ekranie w sumie 18 stacji..., Ja po wejściu w ustawieniach i wybraniu wyświetlania stacji przy podłączonym telefonie z internetem loga w radiu pojawiły się same tylko Muzo.Fm było bez loga..., i jak zmieniłem nazwę, a potem zacząłem przełączać długości nazw stacji nie pamiętam gdzie zmieniłem nazwę stacji... ⁉️
A u Was wyświetla stację Muzo.Fm ❓

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: dario37 »

Kanisz pisze:
18 sty 2020, 22:15
Amadeusz pisze:
13 paź 2018, 21:08

Trzeba to robić ręcznie dla każdej stacji znajdującej się w ulubionych czyli de facto da się to zrobić dla 15 stacji równocześnie.
... Czy innym też wyświetla się 5 stacji na ekranie 👉❓czy to zależy od rozdzielczości👉❓, u mnie jest 6 stacji na jednym ekranie w sumie 18 stacji..., Ja po wejściu w ustawieniach i wybraniu wyświetlania stacji przy podłączonym telefonie z internetem loga w radiu pojawiły się same tylko Muzo.Fm było bez loga..., i jak zmieniłem nazwę, a potem zacząłem przełączać długości nazw stacji nie pamiętam gdzie zmieniłem nazwę stacji... ⁉️
A u Was wyświetla stację Muzo.Fm ❓
Próbowałeś od początku?Tzn.automatycznie wyszukać stacje radiowe.U mnie Muzo.Fm wyświetla się bez problemu. :D
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: Kanisz »

dario37
... Całości nie usuwalem tylko tę jedną stację i potem scanowalem w poszukiwaniu gdzie znajdowało stację ale zapisywalo pod zmienioną nazwą. Dzisiaj jeszcze się spróbuję.

A czy logo stacji Muzo.Fm też Ci się wyświetla czy dogrywales❓

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: Kanisz »

Nawet jak usunąłem wszystkie stacje z pamięci dalej pamięta starą nazwę, na plus jest to że na zmianę wyświetla częstotliwość stacji 92.9MHz i tak przypisałem nazwę oraz nowe logo

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: Kanisz »

Zmiana wyświetlanej nazwy stacji ‼️:
Klikamy okienko ze stacją, której nazwę chcemy zmienić.☝️👉
U góry w pasku głównym wyświetla się nazwą stacji oraz skrolują się inne informacje np tyt. Utworu, nazwawykonawcy itd... Jeżeli spodoba nam się jakiś wraz lub nazwa wyświetlana wystarczy przytrzymać palcem na tej nazwie aż po bokach zapalą się dwie kropki. Od teraz pod logiem stacji pojawi się nowa nazwa💪😉👍. Teraz trzeba jeszcze raz najechać palcem na zablokowaną nazwę stacji z kropkami po bokach i przytrzymać żeby kropki zniknęły i żeby zaczął działać RDS.☝️👉👍
Ten sposób zmienia tylko nazwę pod logiem stacji, ponieważ jak wejdziemy w listę stacji powinna widnieć oryginalna nazwa👉👍

Awatar użytkownika
DarekWa
Posty: 333
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Seat Ateca XC 2.0 TSI 190 KM 4Drive DSG7 (RM20)
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: DarekWa »

jakby ktoś szukał, to z portalu Skoda loga stacji pobierane są z tego linku

http://www.phonostar.de/images/vwag/eur/POL.zip

Bonifacy
Posty: 626
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:27
Samochód: Seat Ateca 1.5 DSG Xperience
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Loga stacji radiowych

Post autor: Bonifacy »

Czy jest możliwość samodzielnego dodania loga stacji w wersji FL? Nie znajduję takiej możliwości w instrukcji, a np. Polskie Radio Kierowców nie włącza automatycznie loga. W Golfie mogłem zapisać sobie logo na pendrive w formacie png i zainstalować samodzielnie.

ODPOWIEDZ