Rozbudowa audio

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
juby466
Posty: 84
Rejestracja: 17 sty 2021, 18:06
Samochód: Ford Focus
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Rozbudowa audio

Post autor: juby466 »

Kurde a mi brakuje lepszego audio.w fordzie wyciszylem drzwi wrzucilem focale i wzmacniacz i fajnie to gralo aczkolwiek miałem wrażenie że bo rozebraniu boczków później skrzypiały.teraz też bym przynajmniej wyciszył drzwi i wymienił głośniki ale znowu obawiam się problemów....ach a muzyki chce się słuchać w lepszym wydaniu:(



Sponsor

Re: Rozbudowa audio

Sponsor


Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Rozbudowa audio

Post autor: Misiek »

juby466 pisze:
26 mar 2021, 12:17
Kurde a mi brakuje lepszego audio.w fordzie wyciszylem drzwi wrzucilem focale i wzmacniacz i fajnie to gralo aczkolwiek miałem wrażenie że bo rozebraniu boczków później skrzypiały.teraz też bym przynajmniej wyciszył drzwi i wymienił głośniki ale znowu obawiam się problemów....ach a muzyki chce się słuchać w lepszym wydaniu:(
Na skrzypienie drzwi po demontażu boczków specjaliści podkładają pomiędzy boczek a blachę paski bardzo cienkiego materiału tłumiącego lub nawet jakikolwiek materiał, szczególnie lub tylko w okolicach zatrzasków i nic już nie skrzypi. Może to będzie u Ciebie rozwiązanie, bo wytłumienie drzwi ZAWSZE daje zauważalną poprawę odsłuchu i przy okazji do środka dociera odczuwalnie mniej szumów (koła i inne odgłosy ulicy) z zewnątrz. Wielbiciele ciszy wytłumiają także przegrodę pomiędzy silnikiem i kabiną oraz nadkola w bagażniku i twierdzą, że także odczuwają wyraźną poprawę, oczywiście jeżeli koszty nie są najważniejsze, bo to przecież kosztuje dodatkowo za materiał, a przede wszystkim za robociznę na rozebranie i złożenie elementów.
Za ten post autor Misiek otrzymał podziękowanie:
Frodo (27 mar 2021, 9:18)
Ocena: 5.26%
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

ODPOWIEDZ