Android Auto - bezprzewodowo

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Yerzo
Posty: 57
Rejestracja: 09 lis 2020, 9:33
Samochód: Ateca FR 2.0
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: Yerzo »

Capa pisze:
20 lip 2023, 19:17
Jeżeli kogoś zainteresuje, to na stronie
https://parts-store.pl/product-pol-2447 ... -Auto.html

z kodem
automotovlog

Carlinkit cpc200 10% taniej (za 260,91 zł, wysyłka gratis).

Znalezione na YouTube pod filmem o tym urządzeniu - przed momentem kupiłem, ale nie wiem do kiedy kod będzie działał.
Kupiłem to urządzenie i mogę śmiało potwierdzić, że w autach przedliftowych działa bezproblemowo. Po dłuższym postoju (np. po nocy) trzeba jedynie na ekranie radia kliknąć połączenie. Później po każdym wejściu do auta łączy się od ręki.



Sponsor

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Sponsor


Awatar użytkownika
DarekWa
Posty: 340
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Seat Ateca XC 2.0 TSI 190 KM 4Drive DSG7 (RM20)
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: DarekWa »

a ja polecam AAWIRELESS bo obsługuje i CarPlay już

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka


Luk4as
Posty: 851
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: Luk4as »

Również polecam aawireles .... nic nie dzieje sie po dłuższym postoju ;P

Skylla
Posty: 22
Rejestracja: 03 mar 2024, 16:33
Samochód: Ford
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: Skylla »

Odkopię temat. Jak działa obecnie android auto w najnowszych Atecach rok modelowy 2024 z podstawowym Media+ z pokrętłem? Jest to wreszcie stabilne, czy nadal są problemy?
Ostatnio zmieniony 04 maja 2024, 17:47 przez Skylla, łącznie zmieniany 1 raz.

Mario26
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2024, 12:45
Samochód: Seat Ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: Mario26 »

U mnie działa ok. Żadnych zwiech. Ateca 2023r

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Za ten post autor Mario26 otrzymał podziękowanie:
Skylla (04 maja 2024, 17:48)
Ocena: 5.26%

Wojtas_gt
Posty: 39
Rejestracja: 07 lut 2021, 19:22
Samochód: Seat Ateca Xp FL 2020 1.5 TSI DSG nevada white
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: Wojtas_gt »

Wstąp lepiej do grupy fb, tam sa posiadacze i predzej ktos odpowie moze. Wydaje mi się, że bez kabla tylko duze radio bez gałek, jak moje, ale kablowo pewnie jest OK. Czesciowo zalezy to też od smartfona.

maselko
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2024, 22:35
Samochód: Seat Ateca Reference 1.0 / Seat Leon III ST 1.4
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: maselko »

S23 - czasami zrywa połączenie, ale to u mnie w miejscowości zawsze w tym samym miejscu

Spotify czasami łapie zawieche i nie chce puścić muzyki, musze wifi w telefonie restartować.

Wojtas_gt
Posty: 39
Rejestracja: 07 lut 2021, 19:22
Samochód: Seat Ateca Xp FL 2020 1.5 TSI DSG nevada white
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: Wojtas_gt »

Ostatnio miałem S20FE I teraz mam S23 I tak samo czasami, okresowo nie chciały banglać I reset radia i telefonu pomagał. Uwazam, ze cudem wogole jest fakt, że w autach jakis protokół AA gada z coraz to nowszymi telefonami. Całe to AA wifi dobre na krotkie jazdy, nie ma jak kabel na wszystko, a ludzie myślą, że jak już go nie ma to jest bosko. Grzeje się, wysila.

flash
Posty: 303
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: flash »

Wojtas_gt pisze:
03 maja 2024, 23:34
Ostatnio miałem S20FE I teraz mam S23 I tak samo czasami, okresowo nie chciały banglać I reset radia i telefonu pomagał. Uwazam, ze cudem wogole jest fakt, że w autach jakis protokół AA gada z coraz to nowszymi telefonami. Całe to AA wifi dobre na krotkie jazdy, nie ma jak kabel na wszystko, a ludzie myślą, że jak już go nie ma to jest bosko. Grzeje się, wysila.
U mnie AA od samego początku działa bez problemów z S20FE. Czasem się rozłączy, ale automatycznie łączy ponownie. Generalnie więc jak oglądam testy innych aut na yt to się dziwię w jak wielu samochodach jest AA łaskawie tylko po kablu. :D A jak już jest bezprzewodowo, to ciągle słychać, że co chwilę się rozłącza i generalnie to jest do d***.

geranium
Posty: 724
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Android Auto - bezprzewodowo

Post autor: geranium »

flash pisze:
04 maja 2024, 14:47
Wojtas_gt pisze:
03 maja 2024, 23:34
Ostatnio miałem S20FE I teraz mam S23 I tak samo czasami, okresowo nie chciały banglać I reset radia i telefonu pomagał. Uwazam, ze cudem wogole jest fakt, że w autach jakis protokół AA gada z coraz to nowszymi telefonami. Całe to AA wifi dobre na krotkie jazdy, nie ma jak kabel na wszystko, a ludzie myślą, że jak już go nie ma to jest bosko. Grzeje się, wysila.
U mnie AA od samego początku działa bez problemów z S20FE. Czasem się rozłączy, ale automatycznie łączy ponownie. Generalnie więc jak oglądam testy innych aut na yt to się dziwię w jak wielu samochodach jest AA łaskawie tylko po kablu. :D A jak już jest bezprzewodowo, to ciągle słychać, że co chwilę się rozłącza i generalnie to jest do d***.
z swojego doświadczenia wiem że problemem jest wifi a właściwie jego ustawienia.
w skodzie mam AAwirelessa i czasami zrywało połączenie szczególnie przy swiatłach ale wystarczyło zmienić ustawienia z 5G na 2.4 i problem całkowicie zanikł... zreszta teraz po ostatnich aktualizacjach działa nawet na 5g bez problemów.

ODPOWIEDZ