Mycie w domu, czy na myjni?

Czyli jak dbać o nasze samochody
Online
Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Mycie w domu, czy na myjni?

Post autor: Misiek »

Widzę, że ogólnie jest problem z myciem - myjnie są słabo oceniane, pod blokiem strach, a nie każdy ma własne podwórko, podjazd i odpowiednie wyposażenie. W związku z tym zapraszam chętnych z Białegostoku do korzystania z moich możliwości : normalny wąż, Karcher z 3 końcówkami (w tym do podwozia, nadkoli - idealne po zimie, jakie by te zimy ostatnio nie były), specjalny środek myjący z psikaczem, szampon, szczotki do karoserii i do felg (szprychowe), zgarniaczka do wody, ręcznik papierowy, a jak się dobrze poszuka, to i pianka (czernidło) do opon se znajdzie (jak by coś było jeszcze potrzebne, to na początek własne lub po złożeniu zapotrzebowania mogę dokupić) - no i oczywiście miejsce - robocizna własna. Acha - oświetlenie wieczorem też jest. Gdyby ktoś potrzebował, to także mam profesjonalną ładowarkę do akumulatorów z funkcją regeneracji - bardzo przydatne przy start-stop i częstej jeździe po mieście.

Zapraszam więc - oczywiście Atekowiczów. Nie pchać się, ustawiać grzecznie w kolejkę, rezerwować terminy, najlepiej przez kontakt prywatny ! Mam czas na ogół po 14:00, 15:00 i później - w tygodniu oraz w weekendy - jak się wyśpię :) ).

Mam nadzieję, że nie będzie Was za dużo :(, przynajmniej na początek, także proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam - Michał
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2020, 22:21 przez Misiek, łącznie zmieniany 1 raz.


Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Sponsor

Re: Mycie w domu, czy na myjni?

Sponsor


root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Mycie w domu, czy na myjni?

Post autor: root »

No i to jest podejście! Dzięki Misiek!

Online
Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Mycie w domu, czy na myjni?

Post autor: Misiek »

root pisze:
23 sie 2020, 21:16
No i to jest podejście! Dzięki Misiek!
Mam możliwości, mam chęci, koszt prawie żaden, więc co mi szkodzi ... może ktoś to przeczyta i nie będzie się bał "korowanych świrusów", może na początek Sailor ?

Poza tym kiedyś jakiś mędrzec powiedział / napisał : "Człowiek jest tyle wart ile daje innemu człowiekowi" i w życiu staram się zawsze kierować tą słuszną zasadą, ponieważ nie jesteśmy sami dla siebie :roll:
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

ODPOWIEDZ