Ocena Dealera Seata

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Ocena Dealera Seata

Post autor: greg_the_lazy »

DarekWa pisze:jakieś opinie o Carsed Warszawa?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja jestem zadowolony... Polecam swojego sprzedawcę i imiennika Grzegorza Obrazek Serwis też spoko, przyjeżdżam ze swoimi gratami i nie robią żadnych problemów.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka



Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

Sponsor

Re: Ocena Dealera Seata

Sponsor


Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Ocena Dealera Seata

Post autor: Kuchar »

Frodo pisze:
03 lip 2020, 21:25
Kuchar pisze:
03 lip 2020, 19:19
tomal218 pisze:
03 lip 2020, 11:47
Ja dostalem rabat 11k alarm i kola zimowe .Jest taki na necie kazek lakiernik widac ze wie co robi ,a nie taniej i lepiej kupic pod kolor drzwi w oryginale
Mimo, że auto młode to obawiam się, że zakup w kolorze zwyczajnie może nie wyjść - na 99% będzie różny odcień.
Może miałem szczęście. Kupiłem pod kolor (oczywiście wg kodu, był to lakier "metalik") 2 błotniki i 1 drzwi w różnym czasie, do innego auta. Drzwi wiem, że sprowadzone z UK, nie wiem jak reszta. Bałem się, że auto już nie pierwszej młodości, więc może być różnie bo wiadomo niektóre garażowane, inne pod słońcem. Problemem była rdza, wyszło dużo taniej niż naprawa i każdorazowo było *idealnie* (w ocenie mojej i innych, by nie było, że Frodo ślepy ;) ).
Można się tak bawić o ile auto wcześniej nie było lakierowane i część którą kupujesz też jest w oryginalnej powłoce lakierniczej, choć ja już parokrotnie się przekonałem, że nie ma to sensu. Już nie mówię o opisach i zdjęciach części, które są zawsze w super stanie, a w rzeczywistości daleko im do tego - zwykle odpowiedzialność przenosi się na firmę przewozową, że to "ona temu winna".

sssebas78
Posty: 87
Rejestracja: 19 sie 2018, 16:39
Samochód: Seat Ateca XC 2.0 TSI
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Ocena Dealera Seata

Post autor: sssebas78 »

Grzadq pisze:
02 lip 2020, 21:00
chrapek pisze:
01 lip 2020, 19:07
Grzadq pisze:
30 cze 2020, 23:10
Promoto Katowice bezproblemowo, kontaktowi, wszystko do dogadania, dobry rabat, generalnie jestem zadowolony.
Jaki dostałes rabat i przy jakiej cenie samochodu jeśli można wiedziec?

Również polecam Pro-moto. Chociaż przyznam szczerze, nie targowałem się jakoś bardzo :D
Natomiast nie polecam Lelek w Gliwicach, sprzedawca próbował mi wmówić, ze jako iż zamawiam pod koniec roku, ceny beda się zmieniać i bede musiał zapłacić 4k więcej, ale on daje mi taki rabat ze oni prawie na tym nic nie zarabiają ( ;) ). Oczywiście, nowy cennik wychodził, ale ja się na niego nie łapałem wg Pro-moto.

EDIT:

Natomiast juz widziałem dwie złe opinie o serwisie Promoto. Ktoś wie coś więcej i może przybliżyć temat? Szykuje mi sie malowanie dzwi, po szkodzie parkingowej, chciałem do nich jechać, ale sam juz nie wiem.
Ze 174.000 do 161.000 także dobre 13.000 zł, co jak na niechęć seata do dawania rabatów na atekę uznaję za duży sukces.

Nie czytałem innych opinii na temat Pro-moto, nie lubię się negatywnie nastawiać ale ja jestem z nich naprawdę zadowolony. Zobaczymy jak serwis.
Nie wiem kolego co im zrobiłeś ale moja cena 162 tyś i rabat z bólem 2 tys a za ryse na drzwiach wycenili naprawe na 7tyś(nowe drzwi po szkodzie parkingowej) NIE POLECAM W 1000000000000000%

ODPOWIEDZ