Ateca FR

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Awatar użytkownika
szczekas
Posty: 280
Rejestracja: 25 cze 2017, 17:35
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Ateca FR

Post autor: szczekas »

Nie dogadaliśmy się. Faktycznie, w Reference jest czarno-biały ekran 5" :)
Ten między zegarami nie jest tak ważny w kolorze, ale jednak sprawia dużo lepsze wrażenie niż czarno-biały.
Dla mnie to jedyna zaleta posiadania navi (no chyba, że akurat telefon robi sobie jaja i nie chce mi pokazać trasy w google maps), nie licząc możliwości dobrania pakietu asystentów :)


Ateca FR | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Rodium Grey | Felgi 18" PERFORMANCE 36/3 | Alcantara Black | Comfort Assistant | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Alarm | Elektryczna klapa bagażnika | Beats Sound System

Sponsor

Re: Ateca FR

Sponsor


jjjaro
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2017, 21:53
Samochód: Seat Ateca Xcellence 1,4tsi 2wd Dsg 7 samoa orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: jjjaro »

Jesli możesz zrezygnować z navi to tak zrób, nie jest szalowa ta nawigacja z aso. Full Link jest super!!! Spotify mapy Google no razem z nimi masz wyszukiwanie glosowe które działa o wiele lepiej niż te z aso. Jedyny problem to jak sie jedzie zagranice ponieważ mapy Google korzystają z Internetu. Może ktos z was ma na to jakiś pomysl? Pozdrawiam

jjjaro
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2017, 21:53
Samochód: Seat Ateca Xcellence 1,4tsi 2wd Dsg 7 samoa orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: jjjaro »

Aha zapomniałem dodać ze 1,4 tsi jest z dsg dynamiczny w miare oszczędny,ciągnie od niskich obrotow ale Ateca ma tak fajny zawias ze czasami brakuje mocy na wyjściu z zakrętu albo powyżej prędkości 130km/h. Żeby przyspieszyc energicznie przy tej prędkości jest to troche wysilone. Ja lubię fun z jazdy a silnik 2.0,dostarczy Ci o wiele więcej wrażeń i mysle ze nie będzie palil dużo więcej, może nawet mniej przy pedkosciach autostradowych. Z perspektywy czasu zrezygnowalbym z zbędnych gadżetów na rzecz większego silnika!

lotus
Posty: 19
Rejestracja: 15 lip 2017, 12:28
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: W zakupie ATECA FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: lotus »

jjjaro pisze:Aha zapomniałem dodać ze 1,4 tsi jest z dsg dynamiczny w miare oszczędny,ciągnie od niskich obrotow ale Ateca ma tak fajny zawias ze czasami brakuje mocy na wyjściu z zakrętu albo powyżej prędkości 130km/h. Żeby przyspieszyc energicznie przy tej prędkości jest to troche wysilone. Ja lubię fun z jazdy a silnik 2.0,dostarczy Ci o wiele więcej wrażeń i mysle ze nie będzie palil dużo więcej, może nawet mniej przy pedkosciach autostradowych. Z perspektywy czasu zrezygnowalbym z zbędnych gadżetów na rzecz większego silnika!
Dzięki ;))

Zamówienie zmienione na początku tygodnia .. będzie fr z silnikiem 2.0tsi w DSG :) zrezygnowałem z głośników i kilku innych dodatków niestety navi musiałem wziąć bo inaczej się nie da jak chcesz confort assistance

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Michalw79
Posty: 293
Rejestracja: 09 kwie 2017, 22:46
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150 KM
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Ateca FR

Post autor: Michalw79 »

Bardzo dobra decyzja😀
Seat Ateca 1.4 TSI Xcellence Nevada White.

jjjaro
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2017, 21:53
Samochód: Seat Ateca Xcellence 1,4tsi 2wd Dsg 7 samoa orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: jjjaro »

Gratuluje męskiej decyzji. Czekam z niecierpliwością na wrażenia z jazdy... Pozdrawiam serdecznie

lotus
Posty: 19
Rejestracja: 15 lip 2017, 12:28
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: W zakupie ATECA FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: lotus »

Dostałem info od dilera że produkcja "zalokowała" się na 39 tydzień 2017 roku.. Czyli całkiem szybko :)

jjjaro
Posty: 30
Rejestracja: 09 lip 2017, 21:53
Samochód: Seat Ateca Xcellence 1,4tsi 2wd Dsg 7 samoa orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: jjjaro »

jaki kolor zamowiles?

lotus
Posty: 19
Rejestracja: 15 lip 2017, 12:28
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: W zakupie ATECA FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: lotus »

jjjaro pisze:jaki kolor zamowiles?
Lava Blue

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Hiszpanka
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2017, 23:27
Lokalizacja: Barcin k.Bydgoszczy
Samochód: Ateca Xcellence 1.4 TSI, DSG, 4Drive, Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca FR

Post autor: Hiszpanka »

lotus - popieram radę kolegów!
Gdybym miał możliwość silnik zamieniłbym na 2.0 bez zastanowienia. 1.4 jest ok, ale dla mojej żony. Dla mnie brakuje trochę mocy podczas wyprzedzania.
Kasę zawsze można pożyczyć od "teściowej" ;)
Ateca Xcellence | 1.4 Eco TSI 150 KM | DSG | 4 DRIVE | KH74YT | Alcantara Brown | Comfort Assistant Plus | Navi System Plus | Full Link| Alarm | Podgrzewana szyba| Elektryczna klapa | Ogrzewanie postojowe | 18" Performance MACHINED | Samoa Orange

ODPOWIEDZ