Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
piotrzet
Posty: 190
Rejestracja: 06 gru 2020, 20:19
Samochód: Seat Leon ST 1,5 TSI 150 KM manual
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Post autor: piotrzet »

Porto7777 pisze:
22 mar 2021, 23:42
Witam!
Jestem tutaj nowy ! Dzisiaj zamówiłem Formentora 2l.190km automat Załapałem sie przed podwyżka ,ponieważ miałem oferte zlozonę przed komunikatem jaką otrzymali dealerzy i miala termin ważności Zdecydowałem się na niego po odwiedzinach wielu salonów Ale FORMENTOR złapał mnie za serce no i ta wersja 190km 4 drive w bardzo dobrej cenie Skonfigurowałem dodatkowo dach panorama , zawieszenie adaptacyjne ,skora, hak i audio! A jak bedzie ? sie zobaczy !
Jesteś pewny? Z tego co wiem gwarancja starej ceny była tylko do 17.03 lub do 25 tygodnia produkcji. Później podwyżka i gorsze wyposażenie. Lepiej dobrze się dowiedz czy tak faktycznie jest żeby zaskoczenia nie było. Samochód raczej nie zdąży się wyprodukować przed 25 tygodniem.



Sponsor

Re: Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Sponsor


Bonifacy
Posty: 628
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:27
Samochód: Seat Ateca 1.5 DSG Xperience
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Post autor: Bonifacy »

Jak pisze, że zamówił, to obowiązuje cena podana w zamówieniu.

Porto7777
Posty: 16
Rejestracja: 22 mar 2021, 23:18
Samochód: BMW 3 CabrioMG65AC8
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Post autor: Porto7777 »

Dopytywałem a salonie przed zamówieniem ,kontaktowali się z centralą i potwierdzili ,ze jeżeli termin oferty był ważny np do 25 .03 to obowiązuje stara cena i to co było w wyposażeniu standard . Na zamówieniu jest cena jaka była w ofercie ! Ale z Hiszpanami róznie bywa i np wyeliminują czarną podsufitkę i oświetlenie ambient. Myśle że dealer musi tego dopilnowac

Awatar użytkownika
michal 76
Posty: 571
Rejestracja: 07 maja 2017, 10:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE 4 Drive VW Passat
Podziękował: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Post autor: michal 76 »

Przy zamawianiu Ateci miałem to samo, oprócz tygodnia liczy się jeszcze oferta złożona klientowi i ma ona chyba 2 tyg. ważności

gadz
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2021, 16:59
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Seat Ibiza 1.2 TSI, Colour Edition
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Post autor: gadz »

piotrzet pisze:
23 mar 2021, 11:05
Porto7777 pisze:
22 mar 2021, 23:42
Witam!
Jestem tutaj nowy ! Dzisiaj zamówiłem Formentora 2l.190km automat Załapałem sie przed podwyżka ,ponieważ miałem oferte zlozonę przed komunikatem jaką otrzymali dealerzy i miala termin ważności Zdecydowałem się na niego po odwiedzinach wielu salonów Ale FORMENTOR złapał mnie za serce no i ta wersja 190km 4 drive w bardzo dobrej cenie Skonfigurowałem dodatkowo dach panorama , zawieszenie adaptacyjne ,skora, hak i audio! A jak bedzie ? sie zobaczy !
Jesteś pewny? Z tego co wiem gwarancja starej ceny była tylko do 17.03 lub do 25 tygodnia produkcji. Później podwyżka i gorsze wyposażenie. Lepiej dobrze się dowiedz czy tak faktycznie jest żeby zaskoczenia nie było. Samochód raczej nie zdąży się wyprodukować przed 25 tygodniem.

O to bardzo podobna konfiguracja do mojej też 2.0 tsi 190 4drive, dcc, hak, audio. Tapicerkę mam podstawową, bo jakoś bez wentylacji skóra do mnie latem nie przemawia;)

Porto7777
Posty: 16
Rejestracja: 22 mar 2021, 23:18
Samochód: BMW 3 CabrioMG65AC8
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Seat Ateca a może Cupra Formentor?

Post autor: Porto7777 »

Dach panorame wziąłeś? Ja może bym sobie odpuśćłł ale jeżdże bmw 3 cabrio i chciałem zostawić sobie trochę powietrza od góry Ugrałeś jakiś rabacik?

ODPOWIEDZ