Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Post autor: Misiek »

aigner pisze:
25 mar 2022, 0:36
Kubawojcik pisze:
24 mar 2022, 21:06
Pokretlo jest na kierownicy i jest jeszcze bardziej wygodne niz pokretlo na radiu. Nigdy nie uzywalem zmiany glosnosci na ekranie :)
Jak dla mnie nie działa aż tak szybko, jak klasyczne pokrętło imw ogóle nie jest wygodne. Owszem, przydaje się, ale nie zastąpi takiego przy radiu :(
Nie wiem jaką masz wersję, FL, czy sprzed, ale ja jak w zeszłym tygodniu byłem drugi raz na jeździe i także trochę chciałem poznać to ustrojstwo, to nie miałem żadnych zastrzeżeń do tego pokrętła na kierownicy. Nie porównywałem z radiem, ale nie zauważyłem żadnego opóźnienia, a według mnie największą zaletą jest to, że nie trzeba odrywać rąk od kierownicy i wzroku od drogi żeby "trafić" ręką na pokrętło w radiu lub tym bardziej w pola dotykowych przycisków wirtualnych. Zauważyłem za to małe, ale wyraźnie widoczne opóźnienie podczas przewijania całego ekranu, czy nawet menu tekstowego, w smartfonie tego nie zauważyłem, a nie jest to najnowszy i najszybszy model. Nie przekonuję Cię do niczego, a tylko przedstawiam swój punkt widzenia, każdy ma swoje własne priorytety i przyzwyczajenia.


Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Sponsor

Re: Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Sponsor


Ogur
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2023, 13:48
Samochód: SEAT ateca 1.5 150 km 2023
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Post autor: Ogur »

A wie ktoś jak połączyć android auto bezprzewodowo? Odebrałem teraz samochód i łączy się tylko po kablu. W salonie mówią że jedne wersję się łączą bezprzewodowo inne nie, nie wie czy to kwestia oprogramowania, telefonu czy po prostu miałem pecha i dostałem wersję ze starymi bebechami i się nie łączy bezprzewodowo...

Ogur
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2023, 13:48
Samochód: SEAT ateca 1.5 150 km 2023
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Post autor: Ogur »

Jeszcze małe pytanie da się zmienić napis hola wyświetlany z lusterek na inną treść?

Awatar użytkownika
Eleonor
Posty: 347
Rejestracja: 12 paź 2019, 17:32
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG 2020 Rodium Grey
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Post autor: Eleonor »

Ogur pisze:
11 mar 2023, 14:23
Jeszcze małe pytanie da się zmienić napis hola wyświetlany z lusterek na inną treść?
Może się da - zapytaj:

https://allegro.pl/oferta/led-logo-proj ... 0657336474
Ateca FR 1.5 TSI DSG - Rodium Grey 2020

Edward04
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2022, 8:53
Samochód: Seat Ateca
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Post autor: Edward04 »

Ogur pisze:A wie ktoś jak połączyć android auto bezprzewodowo? Odebrałem teraz samochód i łączy się tylko po kablu. W salonie mówią że jedne wersję się łączą bezprzewodowo inne nie, nie wie czy to kwestia oprogramowania, telefonu czy po prostu miałem pecha i dostałem wersję ze starymi bebechami i się nie łączy bezprzewodowo...
Można. Są pewne problemy z niektórymi Samsungami, ale np. z S22 śmiga.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka


Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Infotainment w Ateca (facelifting) - wersja bez Navi

Post autor: Misiek »

Eleonor pisze:
11 mar 2023, 14:33
Ogur pisze:
11 mar 2023, 14:23
Jeszcze małe pytanie da się zmienić napis hola wyświetlany z lusterek na inną treść?
Może się da - zapytaj:

https://allegro.pl/oferta/led-logo-proj ... 0657336474
To jest tylko sama wkładka do projektorów montowanych w drzwiach i nie da się tego wmontować w projektor w lusterku, inna konstrukcja. Takie coś kupuje się w całości (razem z "lampką") na Ali za czasami wielokrotnie mniej i także można znaleźć oferty z indywidualnym logo, trochę droższe.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

ODPOWIEDZ