Czas oczekiwania na Atekę

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Awatar użytkownika
paprotek
Posty: 501
Rejestracja: 08 cze 2017, 6:49
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: paprotek »

Samochód jest już w Warszawie na placu przerzutowym dealera. Spodziewany czas odbioru poniedziałek/wtorek w następnym tygodniu.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Sponsor


Luk4as
Posty: 851
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: Luk4as »

Czekam na recenzję tego zestawu audi ;) ja swój odbieram około 15 tydzień roku .... ale jestem ciekawy ....

Awatar użytkownika
szczekas
Posty: 280
Rejestracja: 25 cze 2017, 17:35
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: szczekas »

Po ponownym zamówieniu (odrzucona zmiana na Beatsy przez fabrykę) pod koniec grudnia, info od dealera, że auto już jedzie i będzie dzisiaj/jutro :)
Ateca FR | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Rodium Grey | Felgi 18" PERFORMANCE 36/3 | Alcantara Black | Comfort Assistant | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Alarm | Elektryczna klapa bagażnika | Beats Sound System

chrys
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2018, 18:50
Samochód: Ateca FR 1,4 TSI FWD Rodium Grey
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: chrys »

Witam wszystkich jako 'świeżak' na forum. Moje zamówienie złożone 16.01.2018 ma zejść z produkcji w 13 tygodniu czyli do 30 marca.

Awatar użytkownika
tajnyagent
Posty: 125
Rejestracja: 05 kwie 2017, 12:12
Lokalizacja: Kamienna Góra
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150KM Fr Manual
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: tajnyagent »

Witaj, to masz szczęście ja zamówiłem 27.01.2018 a mam planowany odbiór dopiero na 31 maja
Andrzej

Patt
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2018, 6:57
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: Patt »

Witam forumowicze, jestem tu nowy <hello>
zamówiłem Atecę pod koniec października 2017. Tydzień odbioru jest bardzo zmienny, począwszy od 8 tygodnia, poprzez 13 a teraz 18 tydzień...:(
Zamawiając auto stwierdziłem, co mi tam, nie śpieszy się - mam czym jeździć ale od miesiąca włączyła mi się dziecięca niecierpliwość i nie wiem jak tu przyśpieszyć czas...:)

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: l3niwi3c »

Witamy na forum. Znam Twój ból. Również czekam, na swoją Atekę do 15 tygodnia. (Zamówiona 12 grudnia)
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

jarek.k
Posty: 136
Rejestracja: 20 sty 2018, 12:06
Lokalizacja: Świdnik
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: jarek.k »

Ja zamowilem 25.01.2018, w tym tygodniu (10) weszła do produkcji. Zastanawiam się jak to jest, że możliwe są tak duże rozrzuty. U mnie pewnie zasluga krotkiego czasu jest 2.0TSI. Rozumiem braki w produkcji, ale są osoby co na 1.4 tsi czekaja do 12 tygodni i osoby czekajace znacznie dluzej. Kto Czecha zruzumie :roll:

Patt
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2018, 6:57
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: Patt »

No widzisz, ja z kolei wybrałem szklany dach zamiast lepszego silnika i teraz pozostaje czekać, ale orientujecie się może, czy jeśli domówię jeszcze virtual cockpit to znów zwariuje mi termin odbioru?

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Czas oczekiwania na Atekę

Post autor: l3niwi3c »

Pewnie chodzi o jakieś elementy wyposażenia. Jak dobierasz klapę automatyczną + VC będzie inny termin niż bez tych elementów.
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

ODPOWIEDZ