Co sprawdzic przy odbiorze auta?

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Seata Ateca
dario37
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI DSG7Xcellence Black Magic

Re: Co sprawdzic przy odbiorze auta?

Post autor: dario37 » 28 kwie 2018, 14:33

Tschoss pisze:
28 kwie 2018, 9:37
Szykowaliście sobie jakąś listę rzeczy do sprawdzenia, czy na żywioł dookoła samochodu?
Mierzyliście grubość lakieru?
Weż dwoch mechaników,lakiernika i blacharza.Przydałby się też wulkanizator,żeby sprawdzić stan ogumienia. :To oczywiście pół zartem pól serio.Ale temat daje do myslenia..... ;)
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 Black Magic Xcellence.

Sponsor

Sponsor

jarek.k
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige

Post autor: jarek.k » 05 maja 2018, 12:04

dario37 pisze:
28 kwie 2018, 14:33
Tschoss pisze:
28 kwie 2018, 9:37
Szykowaliście sobie jakąś listę rzeczy do sprawdzenia, czy na żywioł dookoła samochodu?
Mierzyliście grubość lakieru?
Weż dwoch mechaników,lakiernika i blacharza.Przydałby się też wulkanizator,żeby sprawdzić stan ogumienia. :To oczywiście pół zartem pól serio.Ale temat daje do myslenia..... ;)
NO coś w tym jest. Ja to jestem przekrecony w druga strone. Odebrałem auto przygladajac sie tylko czy nie poobijane i czy jest to co zamawiałem z wyposażenia.DO wsparcia była zona (by ocenic czy kolor jest ten co zamawiany) i dzieci by sprawdzic działanie okien dachu panoramicznego i podswietenia ambiente), ja zajalem sie papierami. Po ok dwóch tygodniach pomyslame ze wartoby zobaczyc jak wyglada silnik (szczerze to sporo tam jeszcze miejsca), ale obecnie mineło 2 miesiace i w sumie wszystko jest ok. Nawet drzwi sie zamykaja lekko (oczywiscie jak otwarte sa tylko jedne to tworzy sie poduszka powietrzna i trzeba ciut mocniej zamykac) no i dzieki forum wiem ze nie mam zaslepek na ISOFIX :lol:
I wiecie co tak tez mozna i wcale nie jest duzo gorzej niz z dwoma mechanikami. :lol: :lol: :lol:

Szoszon
Samochód: Seat ATECA FR 2.0TSI 190KM 4x4 DSG Magic Black

Post autor: Szoszon » 31 paź 2018, 13:22

dario37 pisze:
24 kwie 2018, 20:47
U mnie były od poczatku bez domawiania czy proszenia Kierownika.....
Witam,

ponieważ w mojej też ich nie było, dopytałem u sprzedawcy. Info z wczoraj: do Xcellence są, do FR - nie. Ale dlaczego, to już nikt nie potrafił mi powiedzieć.. No bo czym się różni isofix w XL od tego w FR? Ten drugi jest bardziej sportowy, to nie trzeba zaślepiać?? W takim układzie w Cupra nie będzie nawet prowadnic isofixa.. :-)
Aaaa.. z "ciekawostek edkarskich": nie miałem takiego "dekielka" nad jedną z "klem" akumulatora (nad drugą była). Porównaliśmy z aku w innej atece i bez problemu zostanie domówione przez salon i dosłane pocztą.

Odpowiedz