Kessy i elektryczny bagaznik

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Piorek
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2018, 21:46
Samochód: Seat Ateca FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Kessy i elektryczny bagaznik

Post autor: Piorek »

Chcialbym sie dowiedziec czy System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY (dla samochodów z alarmem) i Elektrycznie i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY (dla samochodów z alarmem) to dwie osobne rzeczy i zeby miec jedno i drugie trzeba kupic obie czy wystarczy kupic ta druga zeby miec tez ta pierwsza? W konfiguratorze na stronie te dwie rzeczy sie wykluczaja i wystarczy kupic druga zeby miec tez pierwsza, a od sprzedawcy otrzymalem informacje ze sa to osobne rzeczy i zeby miec jedno i drugie trzeba kupic oba.
Moze ma ktos sprawdzone z doswiadczenia informacje jak to wyglada.


Seat Ateca FR 1.4 Eco/Tsi 150KM DSG 7

Sponsor

Kessy i elektryczny bagaznik

Sponsor


Awatar użytkownika
paprotek
Posty: 501
Rejestracja: 08 cze 2017, 6:49
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Kessy i elektryczny bagaznik

Post autor: paprotek »

Miałem dokładnie tą samą rozterkę co Ty. Mój sprzedawca powiedział, że "wydaje mu się", że wystarczy opcja druga, tj. Elektrycznie i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY (dla samochodów z alarmem), bo chyba inaczej też nie może zrobić zamówienia (tego już nie pamiętam dokładnie). W każdym razie tak też zamówiłem. Co prawda do końca nie byliśmy pewni, co wymyśli fabryka, ale ostatecznie auto przyszło z pełnym KESSY. Co sprzedawca, to inne pomysły.

Piorek
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2018, 21:46
Samochód: Seat Ateca FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kessy i elektryczny bagaznik

Post autor: Piorek »

Jakby komus byla jeszcze kiedys potrzebna odpowiedz to taka dostalem od seata:
"W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, iż System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY i Elektrycznie i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY są to dwie osobne pozycje cennikowe. Aby móc doposażyć samochód o Elektrycznie i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY wymagane jest zamówienia Systemu bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY. Wyjątkiem jest wersja wyposażenia Xcellence gdzie System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY jest w standardzie wyposażenia"
Seat Ateca FR 1.4 Eco/Tsi 150KM DSG 7

Awatar użytkownika
paprotek
Posty: 501
Rejestracja: 08 cze 2017, 6:49
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Kessy i elektryczny bagaznik

Post autor: paprotek »

No to oznaczy tylko że mam wielkiego farta! I kilka złociszy w portfelu więcej!

Ps: jak zatem wytłumaczyć mój przykład i zachowanie konfiguratora na stronie? Błąd dealera?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Ziaren
Posty: 63
Rejestracja: 29 kwie 2018, 22:19
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Atecu FR 2.0
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Kessy i elektryczny bagaznik

Post autor: Ziaren »

U mnie to samo co u paprotka. Coś tu się chyba jednak nie zgadza ;)

ODPOWIEDZ