Ile kosztowały "nasze" Ateki?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Ile kosztowały "nasze" Ateki?

Post autor: Misiek »

MrNobody pisze:
01 kwie 2022, 7:43
Hej.

U mnie w zamówieniu jest także info o VAT. Na ofercie jest natomiast mowa o możliwej zmianie ceny w przypadku modelu wyprodukowanego w 2023.

Pamiętajcie, że tak jak Wy możecie zrezygnować z dowolnego powodu (niezrealizować umowy) i dealer Wam odda zaliczkę, tak samo może zrobić dealer!

Może zaproponować Wam nową cenę, którą zaakceptujecie a jak nie to może także zrezygnować z wykonania umowy (i oddać Wam zaliczkę).

Nie mówię że to prawdopodobne, ale jest taka „furtka”
Właśnie sprawdziłem i u mnie w żadnych "papierach" nie ma ani słowa o roku modelowym, więc chyba mogę być spokojny, bezpieczny.


Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Sponsor

Re: Ile kosztowały "nasze" Ateki?

Sponsor


kwil!cz
Posty: 18
Rejestracja: 08 lut 2022, 16:17
Samochód: Ateca 2.0 TSI 4x4 FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ile kosztowały "nasze" Ateki?

Post autor: kwil!cz »

Ateca 2.0 TSI FR z kilkoma dodatkami, po rabatach wyszło 165k brutto. Zamówione w październiku 2021, odebrane w sierpniu 2022, cena z zamówienia oczywiście dotrzymana.
Leasing wyszedł 105% przy rozłożeniu rat na trzy lata z wykupem 12%, wpłata własna 40% - tym akurat byłem bardzo mile zaskoczony!

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 341
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Ile kosztowały "nasze" Ateki?

Post autor: rybsko »

kwil!cz pisze:
16 sie 2022, 11:58
Ateca 2.0 TSI FR z kilkoma dodatkami, po rabatach wyszło 165k brutto. Zamówione w październiku 2021, odebrane w sierpniu 2022, cena z zamówienia oczywiście dotrzymana.
Leasing wyszedł 105% przy rozłożeniu rat na trzy lata z wykupem 12%, wpłata własna 40% - tym akurat byłem bardzo mile zaskoczony!
105% to marketingowo czy gotówkowo już, faktycznie? Może napisz ile łącznie kasiory wynika z wszystkich rat :D
Tak czy inaczej, brzmi bardzo atrakcyjnie. Czy to ta ostatnia promocja, o której trąbią w mediach?
Nie wchodząc w szczegóły, u mnie przy podobnym leasingu chcieli ode mnie blisko 30k złotych przez trzy lata za nieco droższe auto... Kazałem im spadać (choć księgowy mówił, że i tak inflacyjnie wyszedłbym na plus).

ODPOWIEDZ