Co dostaliscie/ utargowaliście od dealera? Gdzie najtaniej?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
LawAdi
Samochód: Seat Ateca

Re: Co dostaliscie/ utargowaliście od dealera? Gdzie najtaniej?

Post autor: LawAdi » 01 maja 2019, 20:31

Do thecichy
Próbowałem 19” i potwierdzam ze na dobrych drogach super na gorszych cały czar pryska niestety. Wizualnie 19” bardzo dobrze wyglądają, ale za kierownica na gorszych drogach już tak dobrze nie jest. Dlatego zdecydowałem się na 18”. Wiele tez czytałem ze z kolei DCC przy 19” mija się z celem, ale nie mogę tego potwierdzić.

Sponsor

Sponsor

Awatar użytkownika
Frodo
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI

Post autor: Frodo » 01 maja 2019, 21:18

Jak ktoś jeździ głównie po autostradach to 19” pewnie są ok, ale na „normalnych” polskich drogach to trzeba być wielkim entuzjastą. ;)
Poza tym gdyby najważniejsza była dla mnie bardzo sportowa jazda, to zapewne wybrałbym coś gdzie siedzi się nieco niżej. Taki „wóz strażacki” jak Ateca ma jednak swoje wady w tym zakresie - coś za coś. Przy czym ja sobie chwalę. Wiem, że są samochody lepsze - jeździłem takimi, widzę wady, ale mimo to z uśmiechem wsiadam i wysiadam z Ateci. :D
Ateca 2.0 TSI FR, red, DCC, Comfort Asst.+, 360, preinstalacja haka i dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą: stacyjka 8-)

Odpowiedz