Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Post autor: tomal218 »

Produkcja 30 .11.2017 rok modelowy 2018 tez mam


oso soplón !!! :lol:

Sponsor

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Sponsor


Awatar użytkownika
michal 76
Posty: 571
Rejestracja: 07 maja 2017, 10:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE 4 Drive VW Passat
Podziękował: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Post autor: michal 76 »

Frodo pisze:
12 sty 2019, 19:51
Witajcie, w poniedziałek mam odebrać Atecę. Czy macie może pomysł jak najlepiej sprawdzić czy są rzeczy, które nie są łatwo widoczne, szczególnie 1) „Comfort Assistant Plus” (w zamówieniu jest kod PDW, ale nie wiem czy coś takiego będzie na naklejce), 2) preinstalacja do montażu haka (w zamówieniu kod WRP), 3) Alarm. Pewnie takie rzeczy jak DCC, FullLink czy kamery 360 najłatwiej sprawdzić w menu, prawda?
Preinstalację haka możesz bardzo łatwo sprawdzić. Otwierasz bagażnik po prawej stronie w tapicerce jest miejsce które możesz otworzyć żeby wymienić żarówki. Otwierasz to i powinno być widać wiązki przewodów idące do góry. Jak spojrzysz w górę z tego samego miejsca w elementach plastikowych masz otwory. Jak przez nie zajrzysz będziesz widział moduł haka.

citek10
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2019, 7:49
Samochód: Seat Ateca xcellence 2.0 TDI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”?

Post autor: citek10 »

.

Mar
Posty: 123
Rejestracja: 12 paź 2020, 21:25
Samochód: Ateca Exc, 1.5tsi DSG, Velvet Red, 2020 przed lift
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Post autor: Mar »

Jakieś doświadczenia na co zwrócić ogólnie uwagę przy odbiorze auta?
Zdarzało się, że bylo coś nie tak?

U mnie już lada chwila

Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Post autor: Kuchar »

Według mnie w głównej mierze powłoka lakiernicza, wnętrze czy nie ma zarysowań jakiś, które warto zawsze dopisać do protokołu odbioru. ;)

root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Post autor: root »

Taka prosta rzecz, ale sprawdzić VIN…

I warto się upewnić, że wszystkie dodatkowe rzeczy, które były domawiane (szczególnie te, których nie widać) faktycznie są.

Awatar użytkownika
Grz_Bo
Posty: 441
Rejestracja: 15 lis 2020, 8:48
Samochód: Seat Leon
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Odbiór – jak sprawdzić czy jest np. cały „Comfort Assistant Plus”? "preinstalacja do montażu haka"?

Post autor: Grz_Bo »

Mar pisze:Jakieś doświadczenia na co zwrócić ogólnie uwagę przy odbiorze auta?
Zdarzało się, że bylo coś nie tak?

U mnie już lada chwila
Wydrukuj sobie konfigurację w formie listy i leć od góry czy wszystko się zgadza.

Pozdrawiam,
Grzegorz


ODPOWIEDZ