Ocena Dealera Seata

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Ocena Dealera Seata

Post autor: dario37 »

Jak możecie ocenic Dealera u którego kupowaliście swoją Ateke?Mój Dealer nawet ok.A dokładnie sam Handlowiec.Facet młody,ale konkretny i sympatyczny.Przez cały czas oczekiwania był ze mną w kontakcie.Ogolnie czwórka z plusem. :D


Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Sponsor

Ocena Dealera Seata

Sponsor


Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: tictac1986 »

Mnie od samego wejścia przejęła kobieta :) powiem szczerze, że podejście i troska o klienta najlepsza ze wszystkich odwiedzanych salonów. Nie było nachalnie (jak w Mitshubishi), nie było olewki (jak w KIA), trochę mniej danych technicznych (tu plus dla Nissana), dlatego ostateczny werdykt 5+. Kupujemy auto dla żony i nawet nie brałem pod uwagę innej marki i sprzedawcy :) będzie Mii w rodzinie :)
Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Endrju »

Ja mam bardzo dobre zdanie o handlowcy ze Szczecina. Fachowo doradza , jadyny minus to ze nie maja wiedzy technicznej np. ile oleju wchodzi do silnika. Kontakt bardzo dobry.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
michal 76
Posty: 571
Rejestracja: 07 maja 2017, 10:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE 4 Drive VW Passat
Podziękował: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: michal 76 »

Ja polecam Białystok. Miło, konkretnie i przyjemnie.

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Janisz »

Dealer Plichta Gdynia. Mój handlowiec już nie pracuje ale czuję się dobrze obsłużony. Stan lakieru na odbiorze był perfekct :!: :!: :!: a było to dla mnie bardzo ważne.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

kidzi
Posty: 73
Rejestracja: 04 cze 2017, 20:28
Samochód: 1.4 TSI DSG
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: kidzi »

A mój zakręcony.Pech że pierwszy podszedł, młodzik. Na wiele pytań dotyczących finansowania nie znał odpowiedzi, nie mówiąc o sprawach technicznych. Na dodatek podesłał mi umowę kredytową (dla przykładu) gościa który kupił wcześniej LEONA wraz ze wszystkimi danymi. gdzie pracuje, ile zarabia ,gdzie mieszka ,numery dowodów również współmałżonki,itp,czyli wszystko co poufne.zapytałem czy moja umowa też tak będzie krążyć po klientach, trochę się wystraszył. ogółem trója z minusem.brak kontaktu przy opóźnieniu w wydaniu auta. Nie potrafił przekonać żony do Ateci (chciała qashqaia), więc musiałem wziąć sprawy w swoje ręce. No i jest ATECA :)
xcellence 1.4TSI /DSG/ Nevada White

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Janisz »

Niezła historia z przesłaną umowa z danymi innego klienta :shock: szkoda, że trafił Ci się taki "ciućmok". Wiedza handlowców nie jest perfekcyjna. Sam odwiedzając salony wiedziałem o Atece więcej niż sprzedawcy. Wynikało to z śledzenia zagranicznych forum. U mnie nawet kolorów na żywo nie mieli do pokazania to sam dałem im adres na stronę z zagranicznego forum :o Dziwi mnie, że handlowcy we własnym zakresie się nie doksztalcają...nie szukają nowych informacji...byłaby to ich przewaga.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: dario37 »

Janisz pisze:
17 cze 2017, 17:16
Niezła historia z przesłaną umowa z danymi innego klienta :shock: szkoda, że trafił Ci się taki "ciućmok". Wiedza handlowców nie jest perfekcyjna. Sam odwiedzając salony wiedziałem o Atece więcej niż sprzedawcy. Wynikało to z śledzenia zagranicznych forum. U mnie nawet kolorów na żywo nie mieli do pokazania to sam dałem im adres na stronę z zagranicznego forum :o Dziwi mnie, że handlowcy we własnym zakresie się nie doksztalcają...nie szukają nowych informacji...byłaby to ich przewaga.
Ja kupując Ateke zdecyowałem się na Mato Brown,ale gdy zobaczylismy kolor "na żywo"okazał sie zupełnie inny.W salonie stała czarna Ateca,żona podeszła i mówi bierzemy taki kolor....i po temacie.Nadmienie,że miałem już 4 czarne auta i ten miał być inny a jest znowu czarny......
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Janisz »

dario37 widzisz ja mam jeszcze Leona 1p FR w kolorze czarnym i już sobie powiedziałem- nigdy więcej czarnego. Jestem dość pedantyczny i decyzja na czarny kolor to jak strzał z kuszy w jaja :lol:
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: dario37 »

Hehe Janisz zpewne masz racje z tym czarnym kolorem,ale wiesz jak czarny samochód prezentuje sie po umyciu i nałożeniu wosku...A tak na marginesie to w przypadku Ateki nie ma zbyt szerokiej i ciekawej oferty kolorów.Takie jest moje zdanie.Podobno jest juz jakiś nowy Brown,ciekawe jaki to kolor. :) :)
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

ODPOWIEDZ