Ocena Dealera Seata

Wszelkie dyskusje związane z zakupem Seata Ateca i Cupry Ateca
Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Janisz »

dario37 o kolorach nie ma co dyskutować bo każdy ma inny gust a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;)
Ja wybrałem Mato Brown i nie zamieniłbym go na ten moment na inny. Chyba że ten nowy brąz będzie "lepszy" i żal dupkę zacznie ściskać :lol:


Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Sponsor

Re: Ocena Dealera Seat"a

Sponsor


dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: dario37 »

Ok.Nie sadzisz jednak,że paleta barw w Seacie Ateca jest niewielka?Brakuje mi tu np.jakiegos bordo,jak np.w Mazdzie 3 warstwowy piekny lakier...
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Janisz »

No paleta d*py nie urywa ;) ale ja już staram się nie rozpamietywać tego co mogłoby być. Marzylem o 2.0TSI ale nie stać mnie na niego ani też nie chciałbym czekać na niego tyle czasu. Patrząc na to, że zamówiłem auto w październiku 2016 a dostępność 2.0TSI weszła niedawno i patrząc na to że odebrałbym je niewiadomo kiedy w 2018 roku - nie narzekam. Kupiłem to na co było mnie stać i uważam, że za ten $$$ nic lepszego nie było ;)

Aha i jeszcze jedno. Każdemu gratuluję zakupu Ateci bo jak pisałem...co lepszego za ten $$$$ byście dostali.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Oktens
Posty: 30
Rejestracja: 20 kwie 2017, 12:51
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Ateca 1.4 TSI, 150KM, DSG, Excellence
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Oktens »

Janisz pisze:
16 cze 2017, 13:26
Dealer Plichta Gdynia. Mój handlowiec już nie pracuje ale czuję się dobrze obsłużony. Stan lakieru na odbiorze był perfekct :!: :!: :!: a było to dla mnie bardzo ważne.
Janisz, a można wiedzieć który to handlowiec już nie pracuje w Seat Gdynia? Mi się nieco urwał kontakt z p. Jackiem i zastanawiam się czy to nie o niego przypadkiem chodzi...

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: Janisz »

Chodziło o innego handlowca o imieniu Aleksander ;)
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

hunter123
Posty: 77
Rejestracja: 11 sie 2017, 6:10
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca - TSI 2.0 190KM DSG7 4Drive XC Capp/Bei
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: hunter123 »

Witam czytających to forum I ten wątek.
Czuję się w obowiązku podzielić się swoimi doświadczeiami z kontaktami z Dealerami:
zacząlem od kontaktu z dealerem mieniącym się "najlepszym dealerem Seata" (Małopolska). Na początku byłem zdecydowany na zakup 1.4 w benzynie. Panowie obiecali, że takowe auto mają I mogą mi je sprzedać. Kiedy próbowałem rozmawiać o ewentualnych upustach, ich elastyczność negocjacyjna stała się jak Sztywny Pal Azji I nie chodzi tu o dealerską muzykalność...odpuściłem sobie.
Następnie zadzwoniłem do Zielonej Gory, gdzie potraktowano mnie jak poważnego klienta - symulacja kredytowa I pełna oferta były gotowe tego samego dnia. Co prawda nie mieli na stanie TSI 1.4, ale pod koniec sierpnia dojedzie do nich zamówione przez klienta pierwsze auto z motorem TSI 2.0 i w bogatej wersji. Zamawiający ów model Klient nerwowo nie wytrzymał czekania I nabył drogą kupna model ze słabszym silnikiem... :-)
I tak z pomocą zarówno Pana Przypadka jak I VWBanku odbiorę na początku września Atecę w kolorze Cappucino/Beige.
Udało mi się "wytargować" opony zimowe (gratis) a I felgi do nich zakupiłem w atrakcyjnej cenie. Dealer od siebie coś tam opuścił, aby druga cyfra łącznej ceny uległa zmianie... :-)
DB.Pozdrawiam

slawektc
Posty: 103
Rejestracja: 03 lip 2017, 15:53
Lokalizacja: Tczew
Samochód: Seat Ateca XCELLENCE 1.4 Beżowy Capuccino Beige
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: slawektc »

hunter123 pisze:
11 sie 2017, 22:29
Witam czytających to forum I ten wątek.
Czuję się w obowiązku podzielić się swoimi doświadczeiami z kontaktami z Dealerami:
zacząlem od kontaktu z dealerem mieniącym się "najlepszym dealerem Seata" (Małopolska). Na początku byłem zdecydowany na zakup 1.4 w benzynie. Panowie obiecali, że takowe auto mają I mogą mi je sprzedać. Kiedy próbowałem rozmawiać o ewentualnych upustach, ich elastyczność negocjacyjna stała się jak Sztywny Pal Azji I nie chodzi tu o dealerską muzykalność...odpuściłem sobie.
Następnie zadzwoniłem do Zielonej Gory, gdzie potraktowano mnie jak poważnego klienta - symulacja kredytowa I pełna oferta były gotowe tego samego dnia. Co prawda nie mieli na stanie TSI 1.4, ale pod koniec sierpnia dojedzie do nich zamówione przez klienta pierwsze auto z motorem TSI 2.0 i w bogatej wersji. Zamawiający ów model Klient nerwowo nie wytrzymał czekania I nabył drogą kupna model ze słabszym silnikiem... :-)
I tak z pomocą zarówno Pana Przypadka jak I VWBanku odbiorę na początku września Atecę w kolorze Cappucino/Beige.
Udało mi się "wytargować" opony zimowe (gratis) a I felgi do nich zakupiłem w atrakcyjnej cenie. Dealer od siebie coś tam opuścił, aby druga cyfra łącznej ceny uległa zmianie... :-)
DB.Pozdrawiam
Dobry negocjator :D :D

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: l3niwi3c »

Jak oceniacie Dealera w Białymstoku. Słyszałem, że Salon ok, natomiast gorzej wygląda serwis - próbują skrobać kasę jak mogą
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

nkbor
Posty: 102
Rejestracja: 25 maja 2017, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Ateca Style 1.4 Manual
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: nkbor »

hunter123 pisze:
11 sie 2017, 22:29
Witam czytających to forum I ten wątek.
Czuję się w obowiązku podzielić się swoimi doświadczeiami z kontaktami z Dealerami:
zacząlem od kontaktu z dealerem mieniącym się "najlepszym dealerem Seata" (Małopolska). Na początku byłem zdecydowany na zakup 1.4 w benzynie. Panowie obiecali, że takowe auto mają I mogą mi je sprzedać. Kiedy próbowałem rozmawiać o ewentualnych upustach, ich elastyczność negocjacyjna stała się jak Sztywny Pal Azji I nie chodzi tu o dealerską muzykalność...odpuściłem sobie.
Następnie zadzwoniłem do Zielonej Gory, gdzie potraktowano mnie jak poważnego klienta - symulacja kredytowa I pełna oferta były gotowe tego samego dnia. Co prawda nie mieli na stanie TSI 1.4, ale pod koniec sierpnia dojedzie do nich zamówione przez klienta pierwsze auto z motorem TSI 2.0 i w bogatej wersji. Zamawiający ów model Klient nerwowo nie wytrzymał czekania I nabył drogą kupna model ze słabszym silnikiem... :-)
I tak z pomocą zarówno Pana Przypadka jak I VWBanku odbiorę na początku września Atecę w kolorze Cappucino/Beige.
Udało mi się "wytargować" opony zimowe (gratis) a I felgi do nich zakupiłem w atrakcyjnej cenie. Dealer od siebie coś tam opuścił, aby druga cyfra łącznej ceny uległa zmianie... :-)
DB.Pozdrawiam
Hunter123 mój też kupowany w Zielonej Górze. Pełen profesjonalizm. Tak jak w Twoim przypadku wycena w ciągu dnia , miłe i szybkie negocjacje, dobry leasing, zimowe opony (gratis).
Pozdrawiam
Ateca Syle 1,4 TSI 150 KM /Manual / Nevada White/Alcantara Black /Media Plus/Kamera/Podgrzewana przednia szyba/Martwy Punkt i trochę dodatków :D

hunter123
Posty: 77
Rejestracja: 11 sie 2017, 6:10
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca - TSI 2.0 190KM DSG7 4Drive XC Capp/Bei
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ocena Dealera Seat"a

Post autor: hunter123 »

No to cieszę się, że potwierdziłaś moją opinię. Co prawda łyżka dziegciu się znalazła, gdyż miałem obiecane woskowanie auta, a jakoś o tym "zapomnieli". Niemniej jednak p.Tomka, który mnie prowadził, po odbiorze auta wzmocniłem porządnym single maltem :-)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ