SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Forum ogłoszeń sprzedaży części i samochodów
Regulamin forum
  1. Wyłączną odpowiedzialność za treść ogłoszeń ponoszą ich autorzy.
  2. Ogłoszenia umieszczane w tym dziale muszą zawierać:
    • cenę,
    • dane kontaktowe,
    • zdjęcie/a.
Posty niespełniające tych wymagań będą usuwane.
reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: reality »

Witam serdecznie.

Sprzedam: Seat Ateca FR 4x4, 2.0 tsi, 190KM, 7-o biegowy automat DSG, grafitowy metalik-Rodium Grey, tapicerka alcantara (auto posiada pełne wyposażenie - oprócz szklanego dachu, webasto i Beats Audio), zakup II.2018 jako demo z salonu SEAT Bednarek Łódź z przebiegiem około 360km, produkcja X.2017, stan idealny, bezwypadkowy, garażowany, gwarancja, ubezpieczenie OC w cenie auta - do II.2022 r., przebieg: 32850km. Auto bez żadnych obciążeń i wad prawnych, z polskiego salonu, komplet dokumentów, wciąż na gwarancji, po zrobionym przeglądzie olejowym w marcu i okresowym w maju - oba w SEAT Bednarek Łódź. Nie mam nic do ukrycia - przed zakupem można podjechać do serwisu SEAT-a i wszystko dodatkowo sprawdzić.

UWAGA: Sprzedaż możliwa dopiero w sierpniu z uwagi na fakt, iż zamówiłem nowy samochód i będę miał go do odbioru dopiero w okolicach połowy sierpnia, a do tego momentu musimy czymś jeździć.

Opis szczegółowy (specyfikację wyposażenia) mogę przesłać na e-maila.

KONTAKT: (00cabanos00@wp.pl)

link do ogłoszenia ze zdjęciami:

https://www.otomoto.pl/oferta/seat-atec ... sPreview=1
Ostatnio zmieniony 24 maja 2021, 13:38 przez reality, łącznie zmieniany 1 raz.



Sponsor

SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Sponsor


bentley
Posty: 64
Rejestracja: 26 paź 2018, 13:00
Samochód: Seat Ateca FR 2.0TSI 4drive
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: bentley »

Chyba zdanie „auto posiada pelne wyposazenie...” mija sie mocniej z prawda. Nie widze conajmniej Beats audio oraz webasto. Cena dosc interesujaco wysoka jak na taki rocznik, ale oczywiscie zycze powodzenia.
Za ten post autor bentley otrzymał podziękowania (w sumie 2):
Frodo (23 maja 2021, 9:59) • dzwoniec (23 maja 2021, 11:38)
Ocena: 10.53%

Awatar użytkownika
majcher
Posty: 349
Rejestracja: 31 gru 2016, 18:24
Lokalizacja: Radom
Samochód: Cupra Formentor VZ
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: majcher »

Mnie cena nie dziwi, ja swojego z 2017 wersji 1.4 i FWD i manula sprzedałem za 88 tys. po 4 dniach na OTOMOTO.
Za ten post autor majcher otrzymał podziękowanie:
reality (23 maja 2021, 14:02)
Ocena: 5.26%
Formentor VZ
Arona FR 1.0 DSG
był Ateca 1.4TSI

reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: reality »

Witam serdecznie - pamiętajcie proszę, że ja nikogo nie zmuszam i nie namawiam do zakupu mojego SEATA - po prostu jest na forum miejsce na ogłoszenie o sprzedaży auta tej marki i jestem użytkownikiem tego forum - to je tu umieściłem. Nie obrażam się na nikogo, ale proszę o odpowiedzi tylko zainteresowanych osób, a nie wynurzenia w stylu "a ja widziałem taniej, lepiej, ładniej"... W przypadku zainteresowania - uprzejmie proszę też nawet o kontakt - tel.: 608782330, e-mail: 00cabanos00@wp.pl - to wyjaśnię wszelkie szczegóły. Nie mam nic do ukrycia...
To już druga Ateca, która sprzedaję (miałem też wcześniej roczną białą 1,4 tsi w benzynie z równie niskim przebiegiem - też była żony, ale ona koniecznie chciała z DSG, stąd wybór padł na FR-a właśnie) - więc wiem ile te auta są warte.
Dodam, też że mam już na tego FRa oferty od 2 dealerów, więc jak się do sierpnia chętny nabywca tutaj lub na otomoto nie znajdzie, to też krzywda mi się nie stanie - żadna tajemnica - wycena od obu dealerów oscyluje odpowiednio wokół kwot 108 i 109 tyś zł, a wiadomo że oni jeszcze muszą na tym zarobić parę procent..., więc nic na siłę... :-)

-do użytkownika majcher: masz rację, ja też tak myślę, tym bardziej ze to nie jest egzemplarz po leasingu z pierdylionem kilometrów przebiegu i kilkoma stłuczkami po drodze..., tylko auto na gwarancji, bezwypadkowe, garażowane, używane przez żonę do przysłowiowego wożenia dziecka do przedszkola (jedynie 32 tyś km przez prawie 4 lata to chyba niewiele, nieprawdaż)... Dzięki zatem kolego za rzeczowy komentarz i obronę...

-do bentley: jak go kupowałem to mi powiedziano, że w tym okresie produkcji webasto i beats audio były w PL niedostępne (to egzemplarz z elastyczną anteną dachową), dopiero jak wprowadzili do Ateci rekinka na dachu i 2x usb w tylnej konsoli to dodali w PL możliwość dołożenia webasto i beats audio. Więc potwierdzam ponownie, że to najbogatsza dostępna wtedy wersja - oprócz właśnie okna dachowego... Poza tym celowo napisałem na otomoto, że w przypadku zainteresowania - wyślę na e-maila szczegółową specyfikację, bo wyposażenie jest tak bogate, że mi zabrakło znaków w ogłoszeniu jak wkleiłem je ze swojej specyfikacji zakupowej... :-) Inna sprawa że 118000zł to cena wywoławcza, więc zawsze coś tam może zejdzie, a jeszcze inna, że jeszcze wczoraj z wersji FR 190KM w benzynie z rocznika 2017,2018,2019 był tylko jeden mój egzemplarz na całym otomoto (nie licząc tego po pożarze i tego z niemiec po gongu)..., bo tych aut jest po prostu w PL niewiele. Poza tym szacowny kolego zawsze możesz takiego FR sprowadzić po "zapewne fachowo naprawionym" gongu "od niemca co płakał jak sprzedawał" z przebiegiem około 150 tyś km i wtedy zapłacisz za niego 90-95 tyś zł..., ale ile dołożysz potem, to już "tajemnica poliszynela" - czyli co kto lubi...

pozdrawiam serdecznie - użytkownik forum.

bentley
Posty: 64
Rejestracja: 26 paź 2018, 13:00
Samochód: Seat Ateca FR 2.0TSI 4drive
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: bentley »

Wybor tego silnika jest znikomy na otomoto, ale jak patrze na wyliczenie wedlug eurotaxu mojej Ateci ktora jest lepiej doposazona, ponad rok mlodsza i sporo mniejszy przebieg na kwote 105k to cena z kosmosu. Wiadomo ze kazdy chce zarobic, ale zeby az tak?;)
Nie zmienia to faktu ze moze sie ktos trafi i tego zycze, tylko uwazam ze cena jest kompletnie nieadekwatna ale wiadomo, bedzie z czego zbijac;)

Do reality: rowniez nie mam na celu nikogo obrazac ani ujmowac. Po prostu skomentowalem cene ktora wyglada na spora. Jestem zaskoczony ze takie ceny chodza ale to tylko dobrze dla nas;) Konczac zycze aby sie sprzedala jak najlepiej.
Za ten post autor bentley otrzymał podziękowanie:
reality (23 maja 2021, 14:18)
Ocena: 5.26%

reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: reality »

do użytkownika bentley: dziękuję..., no niestety ceny aut poszybowały w górę przez ostatni rok (zaś akurat eurotaxem to się tylko ubezpieczyciele posługują wię bym się nim aż tak nie sugerował), a moja cena i tak jest do delikatnej negocjacji, zatem coś tam jeszcze z niej zejdzie, ale bez przesady... Nie uważam też że 32 tyś km przebiegu w niecałe 4 lata to dużo, ale może Ty jeździsz jeszcze mniej niż moja żona..., to i przebieg masz w skali nawet nie mini tylko mikro. Ale to dobrze - też nieźle go potem sprzedasz... Tak jak pisałem czas nie gra dla mnie roli, a kupca i tak już jakby coś to mam w postaci dealera, który weźmie to auto w ramach rozliczenia za kolejne nowe - ale jeśli komuś z forumowiczów będzie zależało na fajnym egzemplarzu to zapraszam do mnie bo potem u dealera będzie jeszcze drożej... :-)
Za ten post autor reality otrzymał podziękowanie:
bentley (23 maja 2021, 14:32)
Ocena: 5.26%

reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: reality »

do użytkownika frodo: jak słusznie zauważyłeś - dyskutuje się na sekcji forum a nie na sekcji ogłoszeń... :-) Nie no luzik - konstruktywnej rozmowy nigdy za wiele... :-) Pozdrowionka i szerokości

piotrzet
Posty: 190
Rejestracja: 06 gru 2020, 20:19
Samochód: Seat Leon ST 1,5 TSI 150 KM manual
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: piotrzet »

Dokładnie. Na innych forach w sekcji ogłoszeń jest tylko post z ogłoszeniem i tyle. Tutaj moim zdaniem też warto coś takiego wprowadzić. Jesli ktoś ma jakieś pytanie pisze/dzwoni do autora.
Za ten post autor piotrzet otrzymał podziękowania (w sumie 2):
reality (23 maja 2021, 17:45) • tomal218 (23 maja 2021, 19:14)
Ocena: 10.53%

reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: reality »

Piotrzet - no święte słowa! Jestem za!

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: SEAT Ateca FR 4x4 2.0 tsI 190KM DSG grafitowy metalik - Rodium Grey, przebieg tylko 32000 km

Post autor: Endrju »

No dobra .Pogadali to teraz do roboty.😁
Auto jest sprzedającego na tyle wycenił i koniec. Jak ktoś zainteresowany to niech kupuje a jak nie to przeczytać i nie komentować.
Za ten post autor Endrju otrzymał podziękowanie:
reality (23 maja 2021, 19:49)
Ocena: 5.26%
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Zablokowany