Seat logo przód

Forum ogłoszeń zakupu części i samochodów
Regulamin forum
Wyłączną odpowiedzialność za treść ogłoszeń ponoszą ich autorzy.
retuk
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2022, 23:42
Samochód: Ateca FR 2.0 TDI 190KM
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Seat logo przód

Post autor: retuk »

Poszukuje emblematu/logo do Seata Ateca FR przód, wersja z radarami. Jak widać na zdjęciach część zaczepów się połamała.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Sponsor

Seat logo przód

Sponsor


Awatar użytkownika
TomeL
Posty: 664
Rejestracja: 05 cze 2018, 7:37
Lokalizacja: Galicja
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI FL
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Seat logo przód

Post autor: TomeL »

Uściślij czy liczysz na pomoc w znalezieniu czy, że ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż (małe szanse) ?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1371
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 376 razy

Re: Seat logo przód

Post autor: sailor 88 »

Wklej sobie raczej na dobrą taśmę dwustronną (3M), bo cena w serwisie zarąbiście wysoka, a na rynku wtórnym ciężko dostać. Musi być koniecznie o takim numerze katalogowym 575853679F2ZZ...inne są tańsze i łatwiej dostępne, ale zaburzają działanie radaru.
Tu możesz kupić nowy (609,31PLN) - https://sklep.motorpolwroclaw.pl/sklep/ ... 853679F2ZZ
Za ten post autor sailor 88 otrzymał podziękowanie:
retuk (19 lut 2022, 12:26)
Ocena: 5.26%
...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

retuk
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2022, 23:42
Samochód: Ateca FR 2.0 TDI 190KM
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Seat logo przód

Post autor: retuk »

Dziękuję za odpowiedzi.

Nie napisałem tego na początku ale przed założeniem tego tematu szukałem tej części w internetach i dostępne były tylko całe zderzaki (300-600zł) albo oryginał za 600zł :shock: Liczyłem, że ktoś na forum akurat będzie miał takie logo seata na zbyciu ;)

Najprawdopodobniej skończy się tak jak napisał sailor tj. zamocowanie logo na taśmie.

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Seat logo przód

Post autor: Misiek »

retuk pisze:
19 lut 2022, 12:26
Dziękuję za odpowiedzi.

Nie napisałem tego na początku ale przed założeniem tego tematu szukałem tej części w internetach i dostępne były tylko całe zderzaki (300-600zł) albo oryginał za 600zł :shock: Liczyłem, że ktoś na forum akurat będzie miał takie logo seata na zbyciu ;)

Najprawdopodobniej skończy się tak jak napisał sailor tj. zamocowanie logo na taśmie.
Jeżeli nie znajdziesz kawałka jakiejś dobrej, na przykład renomowanej 3M, taśmy, to polecam taką tanią, czarną, piankową taśmę z Leroya. U nas koledzy do montaży takiej używają od lat i jeszcze nigdy nic się nie odkleiło, a czasami szerokie korytka montażowe trochę ważą w kilkoma grubymi kablami w środku. Jak będziesz chciał, to w poniedziałek mogę sprawdzić w firmie konkretnie jaki to typ, model i firma. Dlatego piszę o czarnej, bo mają także i białą, i to jest niebo, a ziemia - ta czarna nawet po kilkukrotnym odklejaniu (jeżeli się nie porwie podczas odklejania !) trzyma tak samo mocno, a ta biała już nawet i po pierwszym ledwo, ledwo. Kupisz kilkumetrową rolkę za chyba kilka złotych, podkleisz na wszelki wypadek co najmniej na trzech, czterech paskach i będzie lepiej trzymało niż na fabrycznych zatrzaskach.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Seat logo przód

Post autor: l3niwi3c »

Dzisiaj też zauważyłem u siebie taką usterkę. Akurat auto było w serwisie. Mają zadzwonić i podać cenę ile będzie kosztować nowy znaczek. Na razie przykleiłem na klej na gorąco
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Seat logo przód

Post autor: Misiek »

l3niwi3c pisze:
06 kwie 2022, 21:58
Dzisiaj też zauważyłem u siebie taką usterkę. Akurat auto było w serwisie. Mają zadzwonić i podać cenę ile będzie kosztować nowy znaczek. Na razie przykleiłem na klej na gorąco
A ASO będzie jak zwykle kosztować "miliony", a na Allegro kupisz za kilkadziesiąt, 100-kilkadzisiąt oryginał lub zamiennik.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Seat logo przód

Post autor: l3niwi3c »

Niestety ale na aukcjach są tylko za ponad 700 zł. Chyba ze źle szukam
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Seat logo przód

Post autor: greg_the_lazy »

Mi krzyknęli 1400, bo kalibracja radaru... Tiruriru paczka żwiru... Ulamaly się dolne zaczepy od wibracji.. chodź ASO sugerowało ingerencję osób 3cich i po konsultacji z importerem nie uznało gwarancji...

Taśma dwustronna do betonu trzyma się jak Janusz z Grażyna zasiłku...

I błędy front assistance nie wróciły...

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

ODPOWIEDZ