Ateca rozbita, poduszki wystrzelone - jak uniknąć naprawy? (chcę szkodę całkowitą)

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Seatem Ateca
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Ateca rozbita, poduszki wystrzelone - jak uniknąć naprawy? (chcę szkodę całkowitą)

Post autor: Kuchar »

Frodo pisze:
12 cze 2020, 12:10
Ma Skodę o ile się nie mylę. :) Z którą na obrazku Seat zdaje się mocno przegrywać. :?
Choć oczywiście tak naprawdę chodzi przede wszystkim o to by ludzie wychodzili bez szwanku, nie samochód - mocna kabina, ale też strefy zgniotu itp. odgrwyają kluczową rolę...
Oczywiście, ale dziwnie to wygląda kiedy jeden jest po solidnej bombie i ma jaśki wypalone, a drugi ma tylko zdemontowany zderzak :shock: Pomijam takie sprawy, że "głębiej" może być dużo gorzej, ale mówię to co widać na pierwszy rzut oka.



Sponsor

Re: Ateca rozbita, poduszki wystrzelone - jak uniknąć naprawy? (chcę szkodę całkowitą)

Sponsor


JACA
Posty: 305
Rejestracja: 30 kwie 2019, 19:15
Lokalizacja: TG
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 179 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Ateca rozbita, poduszki wystrzelone - jak uniknąć naprawy? (chcę szkodę całkowitą)

Post autor: JACA »

To, że samochody stoją tak jak stoją nie znaczy, że w momencie strzału były dokładnie w takiej samej pozycji.
--
Jaca

Boom1551
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:50
Samochód: Ateca 2.0 TSI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca rozbita, poduszki wystrzelone - jak uniknąć naprawy? (chcę szkodę całkowitą)

Post autor: Boom1551 »

Octavia była mocnej walnięta , gościu wyjechał mi i uderzyłem go W drzwi kierowcy po czym Skodę przekręciło i walnęła w znak + barierka , więc Octavia była poobijana ze wszystkich stron , szczęście że nikomu z nas nic poważnego się nie stało

root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Ateca rozbita, poduszki wystrzelone - jak uniknąć naprawy? (chcę szkodę całkowitą)

Post autor: root »

Ale ja mam tę większą octavię, tam może być inaczej 😉

Grzadq
Posty: 115
Rejestracja: 28 kwie 2020, 17:02
Samochód: Seat Ateca 2.0 TSI
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Ateca rozbita, poduszki wystrzelone - jak uniknąć naprawy? (chcę szkodę całkowitą)

Post autor: Grzadq »

Frodo, czym teraz jeździsz? Ew. co w planach?
Ateca 2.0 TSI 4Drive 190 HP, a będzie więcej :lol:

ODPOWIEDZ