Aktualizacja map Tarraco

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Seatem Ateca
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Wojciechuu
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2023, 9:18
Samochód: Tarraco
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Aktualizacja map Tarraco

Post autor: Wojciechuu »

Witajcie, tata kupił ostatnio Seata Tarraco sprowadzonego z Francji. Chcieliśmy wrzucić do niego mapy Polski, karty SD z mapami nie ma ale mimo tego mapy w systemie są lecz tylko Francji, Niemiec itp. Znalazłem na różnych forach że mapy muszą być na wbudowanym dysku. Kupiłem kartę SD z logiem Seata, próbowałem ściągać mapy ze strony VW dokładnie od modelu Tiguan ale niestety to nie działa. Po włożeniu karty rozpoznaje że są na niej bazy danych nawigacyjnych czy coś takiego ale podczas próby aktualizacji wyskakuje błąd. Czytałem tutaj na forum że trzeba podmienić plik OVERALL z karty ze starych map. Problem jest taki że tutaj karty tej nie było i nie mam jak tego pliku podmienić. Jest jakiś sposób na obejście tego?



Sponsor

Aktualizacja map Tarraco

Sponsor


Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Aktualizacja map Tarraco

Post autor: Endrju »

I nawet jak podmienisz to nie będą działały. Jeżeli są na dysku to nie było ich nigdy na karcie. Musisz ściągnąć aktualizacje swoich map i dograć na dysk. I wtedy powinno wszystko działać.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

patryk7133
Posty: 1077
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Aktualizacja map Tarraco

Post autor: patryk7133 »

Wojciechuu pisze:
24 kwie 2023, 9:23
Witajcie, tata kupił ostatnio Seata Tarraco sprowadzonego z Francji. Chcieliśmy wrzucić do niego mapy Polski, karty SD z mapami nie ma ale mimo tego mapy w systemie są lecz tylko Francji, Niemiec itp. Znalazłem na różnych forach że mapy muszą być na wbudowanym dysku. Kupiłem kartę SD z logiem Seata, próbowałem ściągać mapy ze strony VW dokładnie od modelu Tiguan ale niestety to nie działa. Po włożeniu karty rozpoznaje że są na niej bazy danych nawigacyjnych czy coś takiego ale podczas próby aktualizacji wyskakuje błąd. Czytałem tutaj na forum że trzeba podmienić plik OVERALL z karty ze starych map. Problem jest taki że tutaj karty tej nie było i nie mam jak tego pliku podmienić. Jest jakiś sposób na obejście tego?
Potrzebujesz mapy do navi +
A tak przy okazji poszukaj informacji tu na forum w odpowiednim temacie.

ODPOWIEDZ