This is Polska

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Seatem Ateca
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: This is Polska

Post autor: fuelcare »

calej rysy nie widac na zdjeciu. ona ciagnie sie od boku zderzka, zakreca i wchodzi lekko na klape (tu cale szczescie polerka). jesli cos obtarloby auto nie objechaloby tego tak dookola bo zmieniaja sie tam przekroje i w pewnych miejscach bylaby przerwa. po drodze widac ze ostrze stawalo 3 razy (grubsze "kropki" na rysie i lekka zmiana kąta po tym).
tictac1986 pisze:
17 cze 2018, 20:42
Jeśli dobrze widzę to bardzo prosta ta rysa, ciężko taką zrobić ruchem ręki. Może za szybko oskarżać sąsiedztwo. Jak by jednak nie było to myślę, że na AC zbyt delikatna sprawa, może polerka?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
co Ty, panokiec w to wlozysz, na bank kilka stow, tyle mi ubezpieczenia nie podniosa ;)



Sponsor

Re: This is Polska

Sponsor


Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: This is Polska

Post autor: tictac1986 »

A no to ok, ze zdjęciami tak jest że nie oddaja całej rzeczywistości

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Id3
Posty: 29
Rejestracja: 30 kwie 2018, 14:48
Lokalizacja: Mysłowice
Samochód: SEAT ATECA FR 2.0 TSI WHITE COLT CZT
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: This is Polska

Post autor: Id3 »

Łamał bym ręce za coś takiego... Ludzie ciężko pracują a taki jeden z drugim się zabawi gwoździem ...

Polska kraj zawiści i zazdrości...

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: This is Polska

Post autor: fuelcare »

rece to zbyt brutalne. gdybym wiedzial kto to to na jego bryce machnalbym mu niezmywalnym lakierem "pedofil" i mial polewke jakby przez miasto tak jechal do lakiernika a potem u niego swiecil oczami skad to sie moglo wziac :lol: no ale to sobie tylko pomarzyc mozna.

a w temacie - z tego powodu ze mam AC musi isc na casco, inaczej moglbym na polise domu. dziwne to troche i faktycznie wychodzi ze na starsze auta do 50 kola lepiej brac ubezpieczenie w polisie domu??? wtedy tak jak pisaliscie pewno tez by sie raptem okazalo ze to dziala tylko w dzien przesilenia zimowego itp. kit z tym.

aha jeszcze ciekawostka - tymczasowo potraktowalem to takim "magicznym" pisakiem co niby choc lekko redukuje rysy. od razu mowie gdyby kiedys wam cos tfu tfu sie w przyszlosci przytrafilo - odpuscie to sobie, nic nie dziala nawet mozna powiedziec ze wyglada to gorzej niz lepiej 8-)

Awatar użytkownika
tajnyagent
Posty: 125
Rejestracja: 05 kwie 2017, 12:12
Lokalizacja: Kamienna Góra
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150KM Fr Manual
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: This is Polska

Post autor: tajnyagent »

a ja sie nadal upieram że to nie miało by szans pójść z polisy domu i myślę że agentka Cię mocno czaruje, jakbyś mógł podać w jakiej firmie masz ubezpieczenie domu byłbym wdzięczny. Z chęcią to sprawdzę bo mnie to mocno intryguje.
Andrzej

fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: This is Polska

Post autor: fuelcare »

jasne, hestia. i tak bede z nich rezygnowal bo chyba jednak jest cos nie tak jesli dzwonisz na infolinie zglosic szkode a ona jest platna :? jesli to bzdura bardzo prosze o informacje to jeszcze im to powiem na odchodne ze "mijaja sie z prawda"

ODPOWIEDZ