Black Friday - nie wierzcie w to g....w Polsce

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Seatem Ateca
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Black Friday - nie wierzcie w to g....w Polsce

Post autor: Misiek »

todi pisze:
01 kwie 2021, 15:40
Misiek pisze:
30 mar 2021, 11:04
todi pisze:
30 mar 2021, 9:46
Ja nigdy nie wierzyłem w "magię" Black Friday. Wiadoma, że nikt nikomu nic za darmo nie da.
Za darmo na pewno nie, ale obniżki większe niż zwykle są wtedy faktem. (...)

A odnośnie "nikt nikomu nic za darmo" warto byłoby się zastanowić nad zasadą udzielania rabatów na aplikacje sklepowe. Nierzadko wynoszą one nawet i 60 % i nie wierzę, że są one dawane wyłącznie "na piękne oczy" i wyłącznie i tylko dlatego, że zainstalowałeś aplikację. Koleżanka z pracy jako że codziennie robi zakupy w Carrefour'ze to skusiła się i próbowała ją zainstalować i jak zobaczyła, że podczas instalacji jest wymagany (niezbędny) dostęp praktycznie do wszystkiego : z kontaktami i zdjęciami włącznie, że o GPS'ie nie wspomnę, to zrezygnowała. A według mnie niezbędny powinien być wyłącznie dostęp do Internetu do komunikacji i pobierania aktualnych promocji, czyli że instalując taką aplikację możemy się pożegnać z prywatnością i "fejsbuki" i "instagramy" mogą się przy tym schować.
Tylko że warto obserwować wcześniejsze zachowania cen. Często są one sztucznie pompowane przed Black Friday, żeby na ten magiczny dzień było jeszcze z czego zejść. Koniec końców sprzedawcy wyjdą na swoje. Nie mówię rzecz jasna, że zawsze tak jest, ale warto obserwować ceny produktu, który nas interesuje.

Co do dostępu do tych aplikacji, o której wspomniałeś, to właśnie to miałem na myśli we wcześniejszym wpisie :D

Pozdrawiam.
Właśnie o tej wcześniejszej długotrwałej obserwacji cen pisałem w pierwszym poście - w związku z tym, że w starym monitorze jeszcze CRT, czyli lampowym, wysiadł czerwony kolor i praca była delikatnie mówiąc utrudniona (z tekstem, 90 % czasu, dało się wytrzymać, ale zdjęcia i cokolwiek zawierające kolor - to była męczarnia) od ponad roku rozglądałem się za nowym, współczesnym i jak już wybrałem, to jego się trzymałem i kliknąłem "dodaj do koszyka" w chyba najlepszym, "najtańszym" momencie.


Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Sponsor

Re: Black Friday - nie wierzcie w to g....w Polsce

Sponsor


Okimski
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2023, 12:15
Samochód: ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Black Friday - nie wierzcie w to g....w Polsce

Post autor: Okimski »

A polecicie dobrej jakości ubrania i buty robocze? Gdzie mozna upolować dobre promocje na nie?

pevles
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2024, 9:23
Samochód: ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Black Friday - nie wierzcie w to g....w Polsce

Post autor: pevles »

Ubrania Strauss, buty ,każda marka jest dobra ,buty w podobnej cenie i użytych materiałach mają podobną jakość.

Zerknij sobie na pewno do tego sklepu z odzieżą oraz obuwiem bhp:
https://bhp-protect.pl/buty-robocze-ochronne

Nie wiem czy znasz ale na miejscu mają spory wybór i powinni Ci dobrać odpowiednie.

ODPOWIEDZ