zostałem zainspirowany takim tytułem- FUSION FUELSAVER-

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Seatem Ateca
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Jaskokrakow
Posty: 72
Rejestracja: 11 gru 2017, 17:09
Lokalizacja: Myślenice
Samochód: ateca FR 2,0 TSI 190 kM
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

zostałem zainspirowany takim tytułem- FUSION FUELSAVER-

Post autor: Jaskokrakow »

Mam pytanie - czy ktoś z Was juz testował podobne urządzenie - w opisie piszą o duzej ekonomii .
Dawno za czasów turbinki Kowalskiego też mówiono o urządzeniach magnetycznych na dopływie paliwa do gazników. Teraz mamy wtrysk . nie są to jakies koszty wielkie /. ale warto podyskutować .



Sponsor

zostałem zainspirowany takim tytułem- FUSION FUELSAVER-

Sponsor


Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: zostałem zainspirowany takim tytułem- FUSION FUELSAVER-

Post autor: greg_the_lazy »

hahahaha... to jak z tym Tesla Eco Saver do oszczędzania prądu w domu... wtykasz do gniazdka i oszczędzasz... :D
Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

Jaskokrakow
Posty: 72
Rejestracja: 11 gru 2017, 17:09
Lokalizacja: Myślenice
Samochód: ateca FR 2,0 TSI 190 kM
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: zostałem zainspirowany takim tytułem- FUSION FUELSAVER-

Post autor: Jaskokrakow »

czyli OK zamawiam 5 bo jak na emeryturze będzie jak znalazł ale do sypialni wstawie 3 . nie wiadomo na kogo się trafi ----czasem

Awatar użytkownika
majcher
Posty: 349
Rejestracja: 31 gru 2016, 18:24
Lokalizacja: Radom
Samochód: Cupra Formentor VZ
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: zostałem zainspirowany takim tytułem- FUSION FUELSAVER-

Post autor: majcher »

Przecież to oczywiste że każdy rodzaj paliwa, niezależnie od miejsca magazynowania, stale zmienia swoją treść pod wpływem temperatury i wilgoci. Ten wpływ rozciąga i kompresuje paliwo. Molekuły węglowodoru (podstawa każdego paliwa) zaczynają grawitować jedne wokół drugich, tworząc w ten sposób grupy molekuł - "grudki molekuł". Te "grudki" nie ulegają całkowitemu spalaniu, gdyż część z nich pozostaje poza zasięgiem strefy tlenu. Kiedy paliwo przechodzi przez strefę, w której jest zainstalowany Fusion Fuelsaver, częstotliwość rezonansu magnetycznego generowana przez urządznie rozbija powstałe "grudki" na pojedyncze molekuły z ładunkiem dodatnim. W ten sposób molekuły tlenu przenikają do każdej molekuły paliwa, co pomaga w całkowitym spalaniu mieszanki paliwo-powietrze. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Formentor VZ
Arona FR 1.0 DSG
był Ateca 1.4TSI

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: zostałem zainspirowany takim tytułem- FUSION FUELSAVER-

Post autor: greg_the_lazy »

majcher pisze:
25 sty 2019, 14:22
Przecież to oczywiste że każdy rodzaj paliwa, niezależnie od miejsca magazynowania, stale zmienia swoją treść pod wpływem temperatury i wilgoci. Ten wpływ rozciąga i kompresuje paliwo. Molekuły węglowodoru (podstawa każdego paliwa) zaczynają grawitować jedne wokół drugich, tworząc w ten sposób grupy molekuł - "grudki molekuł". Te "grudki" nie ulegają całkowitemu spalaniu, gdyż część z nich pozostaje poza zasięgiem strefy tlenu. Kiedy paliwo przechodzi przez strefę, w której jest zainstalowany Fusion Fuelsaver, częstotliwość rezonansu magnetycznego generowana przez urządznie rozbija powstałe "grudki" na pojedyncze molekuły z ładunkiem dodatnim. W ten sposób molekuły tlenu przenikają do każdej molekuły paliwa, co pomaga w całkowitym spalaniu mieszanki paliwo-powietrze. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Woda, ziemia, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, stężenie powietrza taka sytuacja...
Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

ODPOWIEDZ