Spotkanie Ateci na drodze. :)

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Seatem Ateca
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Endrju »

Dzisiaj w Nowogardzie na ulicy Bankowej o godz.12:45 mijanka z białą Atecą przed liftem.


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Sponsor


Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: l3niwi3c »

sailor 88 pisze:
25 sie 2020, 0:05
Misiek pisze:
24 sie 2020, 23:32
Dzisiaj rano (7:30 - 7:40) jadąc do pracy spotkałem piękną pomarańczową Atekę jadącą w Białymstoku Andersa, Maczka oraz Świętokrzyską - może to Sailor ? :D ;) . Moja w przyszłym roku też taka będzie, może inny odcień, bo oklejana.
Nie, to nie byłem ja...ale w Białym bardzo często widuję podobną, pomarańczową(są chyba tylko dwie w tym kolorze), tyle że bez pakietu "chrom" i z silnikiem TSI. Za kierownicą zawsze kobieta...
Ta z pakietem chrome to może być moja. (i auto i kobieta) :).
Pozdrawiam ;)
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Misiek »

l3niwi3c pisze:
06 kwie 2022, 21:39
sailor 88 pisze:
25 sie 2020, 0:05
Misiek pisze:
24 sie 2020, 23:32
Dzisiaj rano (7:30 - 7:40) jadąc do pracy spotkałem piękną pomarańczową Atekę jadącą w Białymstoku Andersa, Maczka oraz Świętokrzyską - może to Sailor ? :D ;) . Moja w przyszłym roku też taka będzie, może inny odcień, bo oklejana.
Nie, to nie byłem ja...ale w Białym bardzo często widuję podobną, pomarańczową(są chyba tylko dwie w tym kolorze), tyle że bez pakietu "chrom" i z silnikiem TSI. Za kierownicą zawsze kobieta...
Ta z pakietem chrome to może być moja. (i auto i kobieta) :).
Pozdrawiam ;)
A nie parkujesz, pracujesz, przypadkiem na Giełdzie Rolno Towarowej na Andersa, bo tam prawie zawsze jak jestem ma zakupach lub przejazdem obok widuję także pomarańczową sprzed FL ?
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: l3niwi3c »

Misiek pisze:
06 kwie 2022, 23:46
A nie parkujesz, pracujesz, przypadkiem na Giełdzie Rolno Towarowej na Andersa, bo tam prawie zawsze jak jestem ma zakupach lub przejazdem obok widuję także pomarańczową sprzed FL ?
Żona tam pracuje
Za ten post autor l3niwi3c otrzymał podziękowanie:
Misiek (06 kwie 2022, 23:59)
Ocena: 5.26%
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Misiek »

l3niwi3c pisze:
06 kwie 2022, 23:50
Misiek pisze:
06 kwie 2022, 23:46
A nie parkujesz, pracujesz, przypadkiem na Giełdzie Rolno Towarowej na Andersa, bo tam prawie zawsze jak jestem ma zakupach lub przejazdem obok widuję także pomarańczową sprzed FL ?
Żona tam pracuje
Właśnie dzisiaj żeśmy się spotkali "nos w nos" jak wjeżdżałem, a Ona wyjeżdżała. W słońcu ten pomarańczowy jednak wygląda ślicznie ! Ech, komu on przeszkadzał ? Pozdrowienia dla szanownej małżonki.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: l3niwi3c »

Dziękuję w imieniu żony, i również pozdrawia. To prawda ten kolor jest śliczny i szkoda, że go wycofali. Teraz, to chyba wziąłbym kolor "darmowy" i okleił na pomarańczową folią
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Misiek »

l3niwi3c pisze:
05 maja 2022, 6:34
Dziękuję w imieniu żony, i również pozdrawia. To prawda ten kolor jest śliczny i szkoda, że go wycofali. Teraz, to chyba wziąłbym kolor "darmowy" i okleił na pomarańczową folią
I właśnie mniej więcej tak zrobiłem, tyle że nie darmowy, bo to jest nie wiedzieć czemu nadal niebieski, a nie jestem wielbicielem tego koloru. Zdecydowałem się na biały, ponieważ tam gdzie nie da się okleić, to będzie najmniej kontrastował, najmniej denerwował, tak jak niebieski, poza tym podobno delikatnie rozjaśni folię. Co do koloru oklejenia, to w 80 - 90 % dla pomarańczowego, a reszta dla zielonego, jeszcze nie zdecydowałem. Oczywiście oba w odpowiednim, czyli jasnym odcieniu, w zależności jak będą się prezentowały te dostępne. A tak przy okazji, to znasz może jakichś solidnych i z renomą "oklejaczy" w naszym mieście, vo mnie polecali Caroserię ?
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: l3niwi3c »

niestety nie pomogę w tym temacie. Nigdy nie oklejałem, więc nie interesowałem się tematem. Może pomarańczowy kolor i czarny dach + słupki? To też ładne połączenie. Na zdjęciu arona
Obrazek
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Misiek »

l3niwi3c pisze:
05 maja 2022, 10:23
niestety nie pomogę w tym temacie. Nigdy nie oklejałem, więc nie interesowałem się tematem. Może pomarańczowy kolor i czarny dach + słupki? To też ładne połączenie. Na zdjęciu arona
Obrazek
Jeśli chodzi o akcenty w innych kolorach na niektórych elementach, to faktycznie myślałem o dachu, tym załamaniu na drzwiach powyżej plastików i o masce. Niestety nie mam pojęcia jak to może wyglądać, musiałbym to zobaczyć na jakichś przykładowych wizualizacjach. Kiedyś do przedlifta były dostępne oryginalne folie na maskę przyklejane jako pasy od krawędzi tego załamania, podobnie na drzwiach. Ale tak jak napisałem muszę to ogarnąć wzrokowo i przede wszystkim kolorystycznie, wtedy ewentualnie się zdecyduję. Jeden z kolegów forumowiczów nakleił na klapie bagażnika pas czarnej błyszczącej folii na wysokości lamp i mimo mojej wrodzonej niechęci do czarnego muszę powiedzieć, że optycznie BARDZO to zmieniło wygląd tyłu i wygląda super, jak nie ten sam samochód.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

coulomb
Posty: 91
Rejestracja: 27 lis 2021, 16:53
Samochód: Seat Ateca Style 1.5 TSI DSG
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: coulomb »

Pozdrowienia dla uśmiechniętej kierowniczki czerwonej Ateki - zaparkowaliśmy "nos w nos" dzisiaj na parkingu pod M1 w Krakowie (ok. godz. 17:20)

ODPOWIEDZ