Spotkanie Ateci na drodze. :)

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Seatem Ateca
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Endrju »

Nic nie stoi na przeszkodzie. Zakładaj temat o spocie lokalnym. Kilka osób z Wawy jest nawet Admin.😁


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Sponsor


Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Janisz »

tweety pisze:
31 sie 2018, 19:00
Endrju pisze:
31 sie 2018, 18:44
Ja rozumie że można nie wklejać auta, ale ramki forumowe to chyba fajniejsze niż każde inne a spotykasz na drodze i wiesz że ktoś z forum.
Do ramek nic nie mam, jakbym takie miał na aucie to bym z takimi jeździł, ale specjalnie zamawiać i wymieniać to mi się zwyczajnie nie chce bo tak jak pisałem nie jest to dla mnie ważne. Dużo bardziej wolałbym podjechać na jakiegoś spota, pogadać, poznać się niż w ramki się bawić.
Tak samo jak Ty, do ramek nic nie mam i pomimo, że trochę udzielam się na forum to ich nie posiadam ;) Staram się niczym nie oklejać auta.

Wracając do tematu. Ostatnio zaliczyłem krótki wypad do Włoch, Piza i okolice. Przez 5 dni chodzenia w te i wewte, jeżdżenia po okolicach...spotkałem 1 Atecę.

Obrazek

Obrazek
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: dario37 »

Nawet w Italii jest mało Atek.No cóż cieszmy się autkiem,które nie wystepuje na codzień.
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Janisz »

Jestem ciekaw jak wygląda Hiszpania w stosunku do innych krajów tzn. czy Ateca jest tam znacznie bardziej widoczna na drogach niż np. w Polsce czy we Włoszech.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Awatar użytkownika
zinger
Posty: 439
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:09
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Ateca Xcl 1.4 DSG Samoa Orange
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: zinger »

Juz tu pisalem nt Ateci w Hiszpanii, a przynajmniej Barcelonie i okolicach. Bylem tam w lipcu 2 tygodnie i widzialem raptem kilka Atec (same biale), co mnie mocno zaskoczylo, w sensie, ze tak malo.

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Janisz »

zinger pisze:
03 wrz 2018, 17:16
Juz tu pisalem nt Ateci w Hiszpanii, a przynajmniej Barcelonie i okolicach. Bylem tam w lipcu 2 tygodnie i widzialem raptem kilka Atec (same biale), co mnie mocno zaskoczylo, w sensie, ze tak malo.
Racja, teraz sobie przypominam, że o tym pisałeś. Ja w Trójmieście coraz częściej widuję Ateci ale porównując ile nowych Tiguanów jeździ to dysproporcja jest ogromna.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Mmaniak2
Posty: 69
Rejestracja: 27 kwie 2018, 19:37
Lokalizacja: Dolnośląskie
Samochód: Seat Ateca Fr 1.5 TSI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: Mmaniak2 »

W temacie atek w hiszpanii to byłem na teneryfie w lipcu i powiem wam że co gdzies się pojechalo to spotykałem atece. Było ich tam trochę.

jarek.k
Posty: 136
Rejestracja: 20 sty 2018, 12:06
Lokalizacja: Świdnik
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: jarek.k »

W anglii przez tydzień widziałem jedną, ale ostatnio widzialem w kolorze Orange w Świdniku rejestracja zaczyna sie na PO..., ktoś z forum?

Awatar użytkownika
paprotek
Posty: 501
Rejestracja: 08 cze 2017, 6:49
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: paprotek »

Jestem obecnie w Hiszpanii i do tej pory przez 3 dni widziałem raptem 3 razy Atece. To trochę mało popularny samochód jak na Hiszpanie z której pochodzi przecież Seat. Może jednak wpływ ma na to miejsce w którym obecnie jestem, La Linea de la Concepcion - jest to raczej nie za bogate miasteczko obok Gibraltaru, ale mimo wszystko już raz udało mi się tu widzieć Ateca FR.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


gharghoul
Posty: 84
Rejestracja: 12 mar 2018, 9:19
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Spotkanie Ateci na drodze. :)

Post autor: gharghoul »

paprotek pisze:
11 wrz 2018, 20:12
Jestem obecnie w Hiszpanii i do tej pory przez 3 dni widziałem raptem 3 razy Atece. To trochę mało popularny samochód jak na Hiszpanie z której pochodzi przecież Seat. Może jednak wpływ ma na to miejsce w którym obecnie jestem, La Linea de la Concepcion - jest to raczej nie za bogate miasteczko obok Gibraltaru, ale mimo wszystko już raz udało mi się tu widzieć Ateca FR.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
ja w okresie 1-8 września byłem w Cataloni (okolice Barcelony) i codziennie widziałem kilka różnych wariantów kolorystycznych i co ciekawe radiowóz policyjny ;D

ODPOWIEDZ