Aktualizacja Map

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aktualizacja Map

Post autor: fuelcare »

paprotek pisze:
09 sty 2019, 23:54
przedstaw jakie masz dalsze pomysły działania i jak Ty to widzisz - najlepiej w punktach. Nawet jak nie masz pomysłu, to postaw pierwszy punkt: burza mózgów zainteresowanych w odpowiednim wątku. Takie akcje muszą mieć lidera i plan działania,
Pierwszym krokiem powinno być po pierwsze co chyba jest logiczne reakcja użytkowników na BOK Seata. Ja już pierwszy krok zrobiłem. Gdyby reszta forumowiczów chciała w to wejść powinni również na początku zgłosić sprawę do Seat Polska. Podpowiem, że od razu mogą prosić tak jak ja w drugim piśmie o podanie sygnatur aktualizacji które wg nich pojawiły się ww terminach czyli 31 i 48 tydzień. Mo już nie odpowiadają bo traktują sprawę za zamkniętą (trzeba podać VIN auta do danej sprawy). Zachowanie Seata urąga wszystkim cywilizowanym standardom i moim zdaniem skoro wyrzuciliśmy po ponad 100tys na ich produkt, powinniśmy być w jakiś sposób szanowani a nie traktowani jak klient w sklepie z mięsem za komuny.

Kolejne punkty możemy tu razem obmyślić po otrzymaniu odpowiedzi.



Sponsor

Re: Aktualizacja Map

Sponsor


Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Endrju »

Ja też nie mam pakietu aktualizacji, więc że mną nie będą chcieli gadać. No ale Ci którzy wydali kasę na to badziewie powinni tupnac nogą.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
zinger
Posty: 439
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:09
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Ateca Xcl 1.4 DSG Samoa Orange
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: zinger »

fuelcare pisze:
09 sty 2019, 22:15
chciałbym wrócić jeszcze do sprawy wydymania nas w 2018r i podania jednej aktualizacji. Seat nie odpowiedział na pytanie o numery aktualizacji które niby były w zeszłym roku. odpowidzią, że były dwie zamknął widzę temat dyskusji. i tu mam pytanie. czy skrzykniemy się i robimy jakieś działania czy po prostu godzimy się na takie traktowanie? samemu nie chce mi się wojować, ale miałbym ochotę dochodzić swoich praw. gdybyście nie dotrzymali warunków leasingu bądź kredytu ich reakcja byłaby natychmiastowa, w drugą stronę to nie działa. to jak głowa do dołu i narzekanie na forum czy jakaś zorganizowana akcja?
Co masz na mysli piszac ze seat zamknal temat? Z kim sie kontaktowales? Pisales do centrali czy dealera? Probowales przez fb? Ja co prawda fb nie mam ale moze tam wiecej osob podchwyci temat, niekoniecznie tylko od Ateci ale innych modeli seata?

Jak napisal paprotek, masz jakis pomysl co z tym dalej mozna zrobic?

fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aktualizacja Map

Post autor: fuelcare »

zinger pisze:
10 sty 2019, 13:43
Co masz na mysli piszac ze seat zamknal temat? Z kim sie kontaktowales? Pisales do centrali czy dealera? Probowales przez fb? Ja co prawda fb nie mam ale moze tam wiecej osob podchwyci temat, niekoniecznie tylko od Ateci ale innych modeli seata?

Jak napisal paprotek, masz jakis pomysl co z tym dalej mozna zrobic?
Dokładnie mam na myśli, że tak jak pisałem - Seat zamknął temat. Centrala nie dealer. Już drugi raz mnie tak traktują po tym jak zgłaszałem problem z drzwiami a który w Niemczech uznano za nieprawidłowość. Odpowiedz odmowna na piśmie podpisana przez jakiś pampersów do tego oddelegowanych i zamykamy temat. Facebooka nie mam i nie będę go z tego powodu zakładał. A jaki mam pomysł już napisałem - na początku też zgłoście to na centralę i zapytajcie jakie niby wersje załączono w 31 i 48 tygodniu. Jak wam łaskawie odpiszą wtedy możemy kombinować co dalej. Jeśli odpiszą, że była jeszcze jedna oprócz 915 wtedy będą świadomie wprowadzać nas w błąd. Będą chętni pomyślimy o prawniku, nie będzie to ja sam szarpać się nie będę, natomiast ze swojej strony będę odradzał każdemu zakup Seata.

Awatar użytkownika
michal 76
Posty: 571
Rejestracja: 07 maja 2017, 10:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE 4 Drive VW Passat
Podziękował: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: michal 76 »

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta proponuję tu zgłosić sprawę i poinformować o tym centralę

fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aktualizacja Map

Post autor: fuelcare »

Tak Michał, ale czekam właśnie na jakąś informację, jak komuś innemu to przedstawią. Na tą chwilę poinformowano mnie, że wydano dwie aktualizację i jak przedstawię pismo urzędowi mogę wyjść na kolesia który się czepia bez powodu. Jeśli komuś innemu odpiszą numery aktualizacji wtedy wchodzą w coraz większe bagno. No i fajnie by było gdyby zgłosiło to parę osób wtedy jest się wiarygodnym. Jak ja sam udowodnię, że ta brakująca aktualizacja się nie ukazała? Mogą powiedzieć, że przeoczyłem i na tym oni bazują.
Dlatego zbierzmy się do kupy i w końcu zróbmy jakiś porządek z tymi oszustami którzy śmieją się nam w twarz.

Luk4as
Posty: 848
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Luk4as »

Panowie a moze trzeba ze sprzedawca porozmawiac. Skoro sprzedawca wam cos sprzedal to trzeba zapytac o te aktualizacje a jak sprzedawca tego nie wie niech sie dowie i dopyta w centrali - rozmawiasz osobiscie z czlowiekiem a nie jakies maile z centraka nic nie wnoszace

fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aktualizacja Map

Post autor: fuelcare »

Luk4as pisze:
10 sty 2019, 15:57
Panowie a moze trzeba ze sprzedawca porozmawiac. Skoro sprzedawca wam cos sprzedal to trzeba zapytac o te aktualizacje a jak sprzedawca tego nie wie niech sie dowie i dopyta w centrali - rozmawiasz osobiscie z czlowiekiem a nie jakies maile z centraka nic nie wnoszace
myślisz, że nie pytałem? ich to nie obchodzi "panie my nie mamy na to wpływu, sami zaktualizować też nie możemy bo nie mamy jak"

Awatar użytkownika
zinger
Posty: 439
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:09
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Ateca Xcl 1.4 DSG Samoa Orange
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: zinger »

fuelcare pisze:
10 sty 2019, 14:21
zinger pisze:
10 sty 2019, 13:43
Co masz na mysli piszac ze seat zamknal temat? Z kim sie kontaktowales? Pisales do centrali czy dealera? Probowales przez fb? Ja co prawda fb nie mam ale moze tam wiecej osob podchwyci temat, niekoniecznie tylko od Ateci ale innych modeli seata?

Jak napisal paprotek, masz jakis pomysl co z tym dalej mozna zrobic?
Dokładnie mam na myśli, że tak jak pisałem - Seat zamknął temat. Centrala nie dealer. Już drugi raz mnie tak traktują po tym jak zgłaszałem problem z drzwiami a który w Niemczech uznano za nieprawidłowość. Odpowiedz odmowna na piśmie podpisana przez jakiś pampersów do tego oddelegowanych i zamykamy temat. Facebooka nie mam i nie będę go z tego powodu zakładał. A jaki mam pomysł już napisałem - na początku też zgłoście to na centralę i zapytajcie jakie niby wersje załączono w 31 i 48 tygodniu. Jak wam łaskawie odpiszą wtedy możemy kombinować co dalej. Jeśli odpiszą, że była jeszcze jedna oprócz 915 wtedy będą świadomie wprowadzać nas w błąd. Będą chętni pomyślimy o prawniku, nie będzie to ja sam szarpać się nie będę, natomiast ze swojej strony będę odradzał każdemu zakup Seata.
OK, postaram sie to zglosic.
Gdzie mozna sprawdzic, czy, kiedy i jakie aktualizacje zostaly udostepnione? Chcialbym sie powolac na konkretne dane a nie operowac ogolnikami.

fuelcare
Posty: 161
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:51
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aktualizacja Map

Post autor: fuelcare »

zinger pisze:
10 sty 2019, 17:08
OK, postaram sie to zglosic.
Gdzie mozna sprawdzic, czy, kiedy i jakie aktualizacje zostaly udostepnione? Chcialbym sie powolac na konkretne dane a nie operowac ogolnikami.
powołaj się na ich wcześniejszą odpowiedź dla innego klienta (BOK 1/2019/MK), że wg nich udostępniono aktualizacje w 31 i 48 tygodniu. i zapytaj o ich numery bo zgłaszasz, że taka usługa nie miała miejsca. zrobi się tam nerwowo jak będą widzieli, że jest jakaś komunikacja między wydymanymi. takich danych nie znajdziesz a właśnie chodzi o to by je udostępniono. wiadomo, że jeśli podadzą te numery będzie to kłamstwo w żywe oczy. już jest.

ODPOWIEDZ