Felgi z Octavii III do Ateki

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Mati190
Posty: 5
Rejestracja: 04 sie 2019, 12:31
Samochód: Opel Vectra
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Felgi z Octavii III do Ateki

Post autor: Mati190 »

Witajcie,
jestem w trakcie kompletowania z dilerem mojego zamówienia na Atece i w ramach porządków w garażu wpadły mi w ręce felgi od Octavii III i tu moje pytanie czy takie felgi podejdą do Ateki, rozstaw śrub i otwór pasuje, różnią się tylko ET 7Jx17 ET49. Diler niestety nie potrafi mi pomóc i upiera sie że pasują tylko te homologowane czyli dla 17-stek 7 J 17 ET 45
Z góry dzięki za pomoc



Sponsor

Felgi z Octavii III do Ateki

Sponsor


Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Felgi z Octavii III do Ateki

Post autor: Kuchar »

Różnica 4 w ET to żadna różnica, będą minimalnie bardziej "schowane" w nadkolu (o 4mm) nie wiem tylko jak to się ma np do ubezpieczenia AC albo samochodu w leasingu czy tam przypadkiem nie musi być wszystko homologowane..

Mati190
Posty: 5
Rejestracja: 04 sie 2019, 12:31
Samochód: Opel Vectra
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Felgi z Octavii III do Ateki

Post autor: Mati190 »

Dzieki za szybka odpowiedz. Samochód będzie w kredycie wiec ten temat odpada a myśle ze o ile zachowa się homologowany rozmiar opon to nikt się nie powinien czepiać. Cieszy mnie to bo przynajmniej temat felg na zimę będzie załatwiony
Obrazek

Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Felgi z Octavii III do Ateki

Post autor: Kuchar »

Pisząc o leasingu miałem też na myśli każdy rodzaj kredytu dlatego nie wiem, bo sam jeszcze nie dyskutowałem z dealerem na ten temat ( jeszcze w oczekiwaniu na swoją Ateke..)

Mati190
Posty: 5
Rejestracja: 04 sie 2019, 12:31
Samochód: Opel Vectra
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Felgi z Octavii III do Ateki

Post autor: Mati190 »

Kuchar pisze:
09 sie 2019, 17:04
Pisząc o leasingu miałem też na myśli każdy rodzaj kredytu dlatego nie wiem, bo sam jeszcze nie dyskutowałem z dealerem na ten temat ( jeszcze w oczekiwaniu na swoją Ateke..)
Z moich dotychczasowych doświadczeń a zdarzyło mi się już jedno auto skasować to Allianz a tam ubezpieczam to interesuje tylko to czy auto miało przegląd. Z tego co rozmawiałem z ubezpieczycielem to o ile się nie rzuca w oczy to nikt homologacji itp nie sprawdza nawet, przegląd był czyli auto technicznie sprawne i odszkodowanie do wypłaty, jak chodzi o banki to ich interesuje tylko to na czym auto wyjeżdża z salonu bo to jest przedmiotem kredytu

ODPOWIEDZ