Głośność silnika 2.0 TSI

Dyskusje techniczne na temat silników benzynowych
mczelny2401
Posty: 378
Rejestracja: 24 lip 2019, 10:17
Samochód: LEON FR 2.0 TSI 190
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Re: Głośność silnika 2.0 TSI

Post autor: mczelny2401 »

Ja temat odpuszczam do przyszłego lata bo w moim przypadku w wysokich temperaturach klekot jest bardzo głośny i wyraźnie słyszalny a przy obecnych temperaturach bywa różnie i już 2 razy wyszedłem na głupka bo pojechałem do ASO a tam cisza :oops: gdzie dzień wcześniej stukało jak cholera. Mnie kierownik serwisu dał do zrozumienia bym jeździł aż się rozpadnie i wtedy wymienią ale jak tu jechać spokojnie w trasę skoro w korku muszę używać trybu N czy P bo stuka tak że nie słychać radia :evil:



Sponsor

Re: Głośność silnika 2.0 TSI

Sponsor


Awatar użytkownika
Walt
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2017, 8:42
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: Seat Ateca 2.0TSI Xperience
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Głośność silnika 2.0 TSI

Post autor: Walt »

Może po prostu nagraj filmik komórką.
Była 1,4TSI Xcellence.
Jest 2.0TSI Xperience.

mczelny2401
Posty: 378
Rejestracja: 24 lip 2019, 10:17
Samochód: LEON FR 2.0 TSI 190
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Re: Głośność silnika 2.0 TSI

Post autor: mczelny2401 »

Filmików mam kilka i nawet były wysyłane przez ASO do weryfikacji. To nie takie proste że pokażesz filmik i zaraz ci wszystko naprawią. Nie chcę kolejny raz bez potrzeby rozkręcać samochodu więc mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy zgrzytnie , chrupnie i skrzynia pójdzie do wymiany. Teraz przynajmniej wiem że nie jestem jedyny i zapewne takich przypadków będzie więcej tylko jak na razie te samochody są młode i mają małe przebiegi

Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Głośność silnika 2.0 TSI

Post autor: Kuchar »

mczelny2401 pisze:
27 lis 2019, 7:58
Filmików mam kilka i nawet były wysyłane przez ASO do weryfikacji. To nie takie proste że pokażesz filmik i zaraz ci wszystko naprawią. Nie chcę kolejny raz bez potrzeby rozkręcać samochodu więc mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy zgrzytnie , chrupnie i skrzynia pójdzie do wymiany. Teraz przynajmniej wiem że nie jestem jedyny i zapewne takich przypadków będzie więcej tylko jak na razie te samochody są młode i mają małe przebiegi
Oby tylko w okresie gwarancyjnym ;)

mczelny2401
Posty: 378
Rejestracja: 24 lip 2019, 10:17
Samochód: LEON FR 2.0 TSI 190
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Re: Głośność silnika 2.0 TSI

Post autor: mczelny2401 »

Auto ma dopiero 6 miesięcy a gwarancja jest na 5 lat więc jeszcze sporo czasu ;)

ODPOWIEDZ