Android Auto

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Amadeusz
Posty: 188
Rejestracja: 04 sie 2018, 10:59
Samochód: Ateca 1.5TSI Style
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Android Auto

Post autor: Amadeusz »

JAckson pisze:
05 mar 2020, 8:27
Wczoraj zrobiłem aktualizację AA (5.1.500644) ze sklepu (mam Android 10). Aktualizacja miała rozwiązać m.in. problem z angielskim czytaniem polskich tekstów. U mnie nic się nie zmieniło. Ktos zauważył może jakąś zmianę?
Pisałem parę postów wyżej że u mnie też bez zmian (bełkot).



Sponsor

Re: Android Auto

Sponsor


Awatar użytkownika
Orłoś
Posty: 122
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:47
Lokalizacja: pomorskie
Samochód: Ateca Xcellence 2.0 TSI
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Android Auto

Post autor: Orłoś »

U mnie tak samo z tym czytaniem wiadomości. SMS, hangouts czy whatsapp czyta po angielsku tylko.
Ateca Xcellence | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Magnetic Brown | Felgi 18" PERFORMANCE 36/2 MACHINED | Felgi 17" ABRERA II | Alcantara Black | Panorama | Comfort Assistant Plus | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Elektryczna klapa bagażnika | Widok 360 | Ładowanie Qi | VC

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Android Auto

Post autor: greg_the_lazy »


marcin0921 pisze:Cześć Wszystkim!
Jestem nowym posiadaczem leona z fabrycznym full linkiem i nawigacją. Zastanawiam się, czy u Was też w połowie przypadków full link ładuje się w nieskończoność, a nawigacja fabryczna potrafi ładować się 10min??
Czasem przytrzymanie przycisku włączania radia działa, czasem nie.. dodatkowo jak to się zawiesza to również nie działa funkcjonalność telefonu.. Totalna porażka, bo w zasadzie poza radiem i przeglądaniem informacji o spalaniu całość jest nieprzydatna.
Czy ktoś ma jakąś radę na to? :(
Załączam zdjęcie jak to wygląda.
Mam podobny objaw w Aronie u żony z 2020 też Full Link + Navi.

Kazałem żonie, żeby nie podłączała do USB telefonu przed odpaleniem zapłonu. I póki co problem nie pojawił się znowu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Android Auto

Post autor: dario37 »

U mnie nic takiego nie występuje.
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

marcin0921
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:32
Samochód: Seat Leon 3 Black FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Android Auto

Post autor: marcin0921 »

greg_the_lazy pisze:
05 mar 2020, 13:23
Mam podobny objaw w Aronie u żony z 2020 też Full Link + Navi.

Kazałem żonie, żeby nie podłączała do USB telefonu przed odpaleniem zapłonu. I póki co problem nie pojawił się znowu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
Ja nie podłączam telefonu i full link potrafi ładować w nieskończoność. Jedyne co to kabel usb jest nonstop wpięty w złącze (lecz z drugiej strony niepodpiety telefon).

Jak podłączacie to wpinacie kabel usb do auta, czy macie wpięty na stałe i jedynie telefon dołączacie do kabelka?

chrapek
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2019, 20:27
Samochód: Ateca 2.0TSI
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Android Auto

Post autor: chrapek »

marcin0921 pisze:
05 mar 2020, 14:45
Jak podłączacie to wpinacie kabel usb do auta, czy macie wpięty na stałe i jedynie telefon dołączacie do kabelka?
Kabel mam wpięty na stałe i jedynie podpinam telefon. Jedyny problem jaki mam to taki, że czasami chyba podpinam za szybko i android auto się nie ładuje, mam czarny ekran a lewym górnym rogu szary prostokąt. Ponowne podpięcie telefonu do kabla pomaga rozwiązać problem

Awatar użytkownika
Orłoś
Posty: 122
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:47
Lokalizacja: pomorskie
Samochód: Ateca Xcellence 2.0 TSI
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Android Auto

Post autor: Orłoś »

Ja mam na stałe i jak odpalam samochód to też mam taki widok jak Ty, w sensie "Uruchamianie Fulllink", tylko, że u mnie trwa to maksymalnie 10-15 sekund. Tak, jak ktoś Ci wcześniej pisał - ASO.
Ateca Xcellence | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Magnetic Brown | Felgi 18" PERFORMANCE 36/2 MACHINED | Felgi 17" ABRERA II | Alcantara Black | Panorama | Comfort Assistant Plus | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Elektryczna klapa bagażnika | Widok 360 | Ładowanie Qi | VC

geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Android Auto

Post autor: geranium »

nie ma najmniejszego znaczenia czy kabel jest cały czas w gnieździe czy wpinany - przecież tam nie ma żadnych czujników

root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Android Auto

Post autor: root »

U mnie też tak się czasem zdarzało, ale zawsze gdy był podpięty telefon. Co ciekawe, jak po dłuższym oczekiwaniu (wciąż z tym komunikatem na ekranie) wypiąłem kabel z gniazda USB, to błyskawicznie się uruchamiało. Ale bez telefonu mi się nie zdarzyło…

Rowitt777
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2019, 20:40
Lokalizacja: Paczkowo k/Poznania
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Android Auto

Post autor: Rowitt777 »

Witajcie ,
Chce zmienić smartfona , zastawaniem się nad OnePlus 7T Pro. Czytałem w poprzednich wpisach ,ze coś tam nie było całkiem OK z AA . Jak wygląda obecnie AA z tym smartfonem. Obecnie mam LG V30 i zero problemów. Dzięki za Info. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ