NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Forum ogłoszeń sprzedaży części i samochodów
Regulamin forum
  1. Wyłączną odpowiedzialność za treść ogłoszeń ponoszą ich autorzy.
  2. Ogłoszenia umieszczane w tym dziale muszą zawierać:
    • cenę,
    • dane kontaktowe,
    • zdjęcie/a.
Posty niespełniające tych wymagań będą usuwane.
jarek.k
Posty: 136
Rejestracja: 20 sty 2018, 12:06
Lokalizacja: Świdnik
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: jarek.k »

Koleżanki i koledzy,

Ze względu osobistych musze sprzedać auto, którego jeszcze nie kupiłem.
Do zaoferowania jest:
SEAT ATECA XCELLENCE 2.0 TSI, skrzynia DSG, napęd 4DRIVE
lakier Cappuciono Beige z dodatkowo naniesiona powłoką ceramiczna FX PROTECT na lakier, szyby i tapicerkę
wnętrze to czarna alcantara
Wyposażenie dodatkowe:
- Alarm s funkcją SAFE
- Elektryczne i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY dla samochodów z alarmem
- Elektrycznie otwierany dach panoramiczny
- Pakiet Comfort +
- Pakiet wspomagania jazdy Comfort Assistance Plus
- Podgrzewana przednia szyba
Auto wyprodukowane w marcu 2018
Cena tak skonfigurowanego auta to 152 911PLN
Cena która ja musze zapłacić za auto w salonie to 133 492 PLN - i tyle zaplaci potencjalny nabywca. Nałozenie powłoki FX Protect to juz moja strata.
Auto ma obecnie przebieg ok 3tys km i było uzywane przeze mnie od nowosci. Silnik dotary i wszystko zadbane.
Ponieważ zakup byłby w salonie (bo auto jest ciagle wlasnoscia salonu) mozliwe wszystkie formy finansowania
Zachecam kazdego kto zastanawia sie nad kupnem ATECI i nie chce czekac.
Uważam że cena jest naprawde atrakcyjna jak na nową atece i auto jest jej warte
Wiecej szczegółów, zdjęć, kopie zamówienia i konfiguracji przesle juz zaintersowanym.
Moj telefon to 664424798. Chetnie odpowiem na kazde pytanie.
Jarek

Obrazek

how to delete vine account

Obrazek

Obrazek



Sponsor

NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Sponsor


Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: Janisz »

Dodam od siebie, że to mega okazja ;) Rabat ponad 12%. Ja wyrwałem ok. 7% i czułem, że "wygrałem na loterii".

Zastanawia mnie tylko jak udało Ci się zrobić 3tyś. kilometrów nie kupując auta. Czyżby myk , że auto sprzedane jako "demo"?
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

jarek.k
Posty: 136
Rejestracja: 20 sty 2018, 12:06
Lokalizacja: Świdnik
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: jarek.k »

Janisz coś w tym jest co piszesz. Auto jest jako demo tylko z tą różnica że jedzi nim jeden kierowca i nikt nie testował jego osiagów na niedotartym silniku. Przez pierwsze 1500km obchodzilem sie z obrotami jak z jajkiem. Pożniej też bo tym samochodem jezdzi sie naprawde szybko nie przekraczajac 3-4 tys. obrotów. Tylko w trybie Sport jest krecony mocniej ale ja czesciej uzywam Eko niż sport a Normal jest dla mnie mega satysfkacjonujacy. NIe oddałbym tego auta gdybym nie musiał. I wiem że jeszcze bede miał Ateca jak tylko poukladam to co teraz jest dla mnie najważniejsze. Uważam, że te auta sa warte tej ceny, przeciez za tak wyposażonego Tiguana trzeba zaplacic grubo powyzej 170tys. Karoq tez jest droższy a wiele osób przychodzi ze Skody wlasnie po ATECE. A konkurencja typu Sportage, Rav4, Tucson, jakies Peugeoty czy Reanulty mimo że moga miec podobne wyposażenie (choc nie az takie) i sa w porównywalnej cenie to we wszystkich testach pozostaja z tyłu za Atecą. Wygląd to juz kwestia subiektywna. Pewnie jesli nie znajde chetnego to oddam auto do salonu i wyjde z niego wiedzac ze zachowałem sie nie fair, bo o ile 3tys km to nie duzo to juz 3 tys km jako auto demo to bardzo duzo. W salonie nikt nie uwierzy ze auto było normalnie dotarte i eksploatowane w jednych rekach.

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: Janisz »

Ja to nie raz powtarzam, Ateca w tym przedziale cenowym jest numerem 1. I nie mówię tego bo akurat jestem posiadaczem Ateci. Pisząc, że auto jest traktowane jako demo nie miałem na myśli, że było nim w salonie. Masz znajomość i z niej skorzystałeś...od taki myk w salonie ;)
Na bank szybko znajdziesz chętnego :)
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Fircyk
Posty: 68
Rejestracja: 01 lut 2018, 18:23
Samochód: Audi Q5
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: Fircyk »

Janisz pisze:Dodam od siebie, że to mega okazja ;) Rabat ponad 12%. Ja wyrwałem ok. 7% i czułem, że "wygrałem na loterii".

Zastanawia mnie tylko jak udało Ci się zrobić 3tyś. kilometrów nie kupując auta. Czyżby myk , że auto sprzedane jako "demo"?
Niewiem jak to robicie ze takie rabaty macie ja dostalem 4% i mam na razie bariere że to koniec.
A tu oferta 12% to ładnie jak żona klepnie kolor i wersję to mogę być zainteresowany.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


jarek.k
Posty: 136
Rejestracja: 20 sty 2018, 12:06
Lokalizacja: Świdnik
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: jarek.k »

Fircyk pisze:
20 maja 2018, 6:04
Janisz pisze:Dodam od siebie, że to mega okazja ;) Rabat ponad 12%. Ja wyrwałem ok. 7% i czułem, że "wygrałem na loterii".

Zastanawia mnie tylko jak udało Ci się zrobić 3tyś. kilometrów nie kupując auta. Czyżby myk , że auto sprzedane jako "demo"?
Niewiem jak to robicie ze takie rabaty macie ja dostalem 4% i mam na razie bariere że to koniec.
A tu oferta 12% to ładnie jak żona klepnie kolor i wersję to mogę być zainteresowany.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Czasami człowiek ma farta. Tylko bywa tak ze po takim farcie zdarza sie jeszcze wiekszy nie fart. Odezwe sie czy jeszcze aktualne bo mialem wczoraj telefon w tej sprawie.

root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: root »

jarek.k pisze:
19 maja 2018, 9:58
Cena która ja musze zapłacić za auto w salonie to 133 492 PLN - i tyle zaplaci potencjalny nabywca. Nałozenie powłoki FX Protect to juz moja strata.
Powiem szczerze, że i tak bardzo dobrze to wyszło. Bo standardowo samochód po wyjeździe z salonu jest już tańszy o kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy, a Ty już nim zrobiłeś 3 kkm…

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: dario37 »

root pisze:
21 maja 2018, 10:52
jarek.k pisze:
19 maja 2018, 9:58
Cena która ja musze zapłacić za auto w salonie to 133 492 PLN - i tyle zaplaci potencjalny nabywca. Nałozenie powłoki FX Protect to juz moja strata.
Powiem szczerze, że i tak bardzo dobrze to wyszło. Bo standardowo samochód po wyjeździe z salonu jest już tańszy o kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy, a Ty już nim zrobiłeś 3 kkm…
Root.Każde auto jest tyle warte ile da potencjalny nabywca.Pamiętaj:facet cieszy się w życiu dwa razy:jak auto kupuje i potem jak je sprzedaje......
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Fircyk
Posty: 68
Rejestracja: 01 lut 2018, 18:23
Samochód: Audi Q5
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: Fircyk »

Ja dziś bylem złożyć zamuwienie na moja atece i rozczarowanie zmienilo się finansowanie. Rata wzrosla o ok 250zł, rabat został 4% podziekowałem. Zamówiony Tiguan.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Luk4as
Posty: 848
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: NOWY SEAT ATECA 2018 - na dobrych warunkach

Post autor: Luk4as »

Ile dostałeś rabatu na Tiguana ? Jakie finansowanie ?

Zablokowany