Połączenie z Full Link

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: Endrju »

U mnie działa.😉


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Re: Połączenie z Full Link

Sponsor


lasowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2017, 13:26
Lokalizacja: Szczawnica
Samochód: Style 1.4 Eco TSI 150 KM DSG 4Drive START/STOP
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: lasowy »

A czy wiecie coś o aktualizacjach full linka bo przeciez dochodzą choćby nowe telefony, system na pewno się rozwija. Ciekawe czy i jak można to przeprowadzić.

Msoft
Posty: 10
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:07
Samochód: Ateca Xcellence 1.4 TSI DSG
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: Msoft »

iPhone działa testowaęłm na 6s, 7 i X tylko najlepiej mieć jakiś dobry kabel, bo są takie marketowe kabelki które mają rozdzielacze i na nich ciężko się połączyć :)
No i oczywiście żeby na iOS działały Wam google mapki to iPhone mu mieć jailbraek, wtedy też zadziała janosik i inne bajery
Ateca Xcellence -> 1.4 TSI 150KM -> DSG

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: Endrju »

lasowy pisze:
20 maja 2018, 8:55
A czy wiecie coś o aktualizacjach full linka bo przeciez dochodzą choćby nowe telefony, system na pewno się rozwija. Ciekawe czy i jak można to przeprowadzić.
No z tym rozwojem FL to chyba się zapedziles kolego. Nawet w Auto Świecie pisali że od dawna nikt się nie interesuje rozwojem FL.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

lasowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2017, 13:26
Lokalizacja: Szczawnica
Samochód: Style 1.4 Eco TSI 150 KM DSG 4Drive START/STOP
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: lasowy »

No z tym rozwojem FL to chyba się zapedziles kolego. Nawet w Auto Świecie pisali że od dawna nikt się nie interesuje rozwojem FL.
Chyna źle się wyraziłem bo chodziło głównie o mirror linka, który jest częścią full linka a ML sie na pewno rozwija - powstaja nowe aplikacje pod nim działające a także dochodzą nowe telefony. Full link sam w sobie jest tylko zbiorem trzech aplikacji MirrorLink, Android Auto i Apple CarPlay a każda z nich jest niezaleznie rozwijana. Adroid auto możesz zainstalowac nowe wersje na telefonie i działa, natomiast mirror link działa trochę inaczej i o to pytam. Szukałem trochę (niewiele) po internecie i nic konkretnego nie znalazłem więc pytam na forum czy coś w tym temacie wiecie.

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: Endrju »

I o tym pisałem. Firmy na dzień dzisiejszy nie są zainteresowane ML więc nic nie robia myślę że pójdzie to w kierunku Android i Carplay.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

lasowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2017, 13:26
Lokalizacja: Szczawnica
Samochód: Style 1.4 Eco TSI 150 KM DSG 4Drive START/STOP
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: lasowy »

I o tym pisałem. Firmy na dzień dzisiejszy nie są zainteresowane ML więc nic nie robia myślę że pójdzie to w kierunku Android i Carplay.
Dzięki, miałem trochę inne wyobrażenie w temacie , przecież to oprogramowanie dotyczy praktycznie całej stajni VW, więc mogłoby się wydawac że sprawa jest rozwojowa. Może myślą o czymś innym. Pozdrawiam

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: patryk7133 »

Witam używam iPhona 5s i nie mam najmniejszych problemów z połączeniem poprzez kabel jaki bluetooth
Co do Spotify zdarza się że jest pusty ekran przez jakąś chwile zaraz przy pierwszym połączeniu wtedy klikam w w Spotify na iPhonie i po chwili wszystko śmiga co do VOX nie znam tego nie używałem
Pozdrawiam

Skuraki
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2018, 20:51
Lokalizacja: Stara Miłosna
Samochód: 1.4 TSI Style DSG 4 Drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: Skuraki »

Witam,
Koledzy potrzebuję trochę pomocy ....
Po przeczytaniu postu chciałem połączyć FL z telefonem ale przy próbie ściągnięcia AA telefon wyświetla mi komunikat jak na zrzucie:

Obrazek

Z kolei przy próbie ściągnięcia ML taki komunikat ....

Obrazek

Czy to oznacza że telefon jest nieodpowiedni czy błąd leży po mojej stronie? Telefon to Samsung S5 mini SM-G800F , Android 4.4.2
Tego telefonu nie ma na liście urządzeń współpracujących z AA ale gdzieś na forum było hasło że FL pracuje z każdym telefonem który ma Androida.
Z góry dziękuję za ..... łopatologiczną podpowiedź bo z poruszaniem się w temacie takich instalacji u mnie cienko ..... :? (gdyby było lepiej to bym poradził sobie po przeczytaniu wcześniejszych postów) ale nie do końca ogarniam ......

Pozdrawiam :)

Barton
Posty: 131
Rejestracja: 11 lip 2018, 7:18
Samochód: Ateca FR 1.4 4Drive DSG
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Połączenie z Full Link

Post autor: Barton »

AA wymaga Andorida w wersji minimum 5.0, tak było praktycznie od pierwszej wersji 2015, więc nie sądzę, żeby mógł działać z 4.4.

ODPOWIEDZ