Aktualizacja Map

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
qhe
Samochód: Ateca

Re: Aktualizacja Map

Post autor: qhe » 14 sty 2019, 12:58

fuelcare pisze:
13 sty 2019, 14:29
a wykorzystujac ten post, no jak napisal ktos do tego seata czy dalej czekamy na jakis cud?
Ja pisałem. Dostałem odpowiedź, że była aktualizacja w 2018 roku.
Odpisałem, że tak nie było. W 2018 strona Seata linkowała do Here ze starymi mapami. Dopiero w 2019 roku się pojawiły. Od dwóch dni cisza.

Zastanawiam się czy pisać do centrali Seata.

Ktoś wcześniej pisał, że dostał wiadomość, że aktualizacje były w 31 i 48 tygodniu.

Ja na początku października dostałem informację, że aktualizacja będzie w 48 tygodniu (której nie było). Ani słowa o tym, że przegapiłem tą z 31 tygodnia. Więc widzę, że Seat już się myli w zeznaniach.

Sponsor

Sponsor

fuelcare
Samochód: Seat Ateca 2.0tsi FR

Post autor: fuelcare » 14 sty 2019, 18:59

qhe pisze:
14 sty 2019, 12:58
Ja pisałem. Dostałem odpowiedź, że była aktualizacja w 2018 roku.
Odpisałem, że tak nie było. W 2018 strona Seata linkowała do Here ze starymi mapami. Dopiero w 2019 roku się pojawiły. Od dwóch dni cisza.

Zastanawiam się czy pisać do centrali Seata.

Ktoś wcześniej pisał, że dostał wiadomość, że aktualizacje były w 31 i 48 tygodniu.

Ja na początku października dostałem informację, że aktualizacja będzie w 48 tygodniu (której nie było). Ani słowa o tym, że przegapiłem tą z 31 tygodnia. Więc widzę, że Seat już się myli w zeznaniach.
Ja pisałem i taką dali mi oszuści odpowiedź. Działajcie Panie i Panowie. Zadałem pytanie raz jeszcze, jako nowe zgłoszenie - zero odpowiedzi. Ja przez 2 miesiące uciekam na statek, po powrocie zajrzę jakie odpowiedzi Wam udzielono i z wydrukiem moich maili oraz z odpowiedziami z forum idę na początku do rzecznika praw konsumentów a potem z jego opiniami najprawdopodobniej prawnik. dosyć złodziejstwa w majestacie prawa

Odpowiedz