Dodatkowy schowek - Szuflada pod fotelem

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Seata Ateca
Awatar użytkownika
Eleonor
Samochód: Seat

Re: Dodatkowy schowek - Szuflada pod fotelem

Post autor: Eleonor » 12 paź 2019, 21:20

Luk4as pisze:
12 paź 2019, 19:41
Piszac nano mamy na mysli ten ktory jest do foteli bez elektroniki. Do elektroniki nie wsadzisz bo sam montowalem tylko u pasazera bo u kierowcy elektronika
Czy mógłbyś podać oznaczenia tych szuflad ? Albo jakiś link ?
Masz fotki jak to u Ciebie wygląda ?

Sponsor

Sponsor

Luk4as
Samochód: Skoda

Post autor: Luk4as » 12 paź 2019, 22:19

Znajdz moje 1 wpisy na forum i nie popelnij blefu przy zamawianiu bo szuflada z numerami vw kosztuje 280 chyba a jak zamowisz po numerach skody to wyjdzie jakos 150. Ja sie machnalem bo na forum ktos wprowadzil w blad ale wymienilem. Oczywiscie te same szuflady a roznica x2. Fotki na necie gdzies sa bo jest 1 rodzaj szuflady tylko kazda marka nazywa to innym kolorem

Awatar użytkownika
Eleonor
Samochód: Seat

Post autor: Eleonor » 13 paź 2019, 11:49

Luk4as pisze:
12 paź 2019, 22:19
Znajdz moje 1 wpisy na forum i nie popelnij blefu przy zamawianiu bo szuflada z numerami vw kosztuje 280 chyba a jak zamowisz po numerach skody to wyjdzie jakos 150. Ja sie machnalem bo na forum ktos wprowadzil w blad ale wymienilem. Oczywiscie te same szuflady a roznica x2. Fotki na necie gdzies sa bo jest 1 rodzaj szuflady tylko kazda marka nazywa to innym kolorem
Poczytałem i wychodzi, że pod fotelem kierowcy ( elektryczne sterowanie ) nic nie zrobiłeś.
Czy nie można tam przymocować choćby jakiejś półki tak jak jet w np Aronie (zamykany schowek pod fotelem pasażera i półka pod fotelem kierowcy) ?

Luk4as
Samochód: Skoda

Post autor: Luk4as » 13 paź 2019, 13:53

Tego nie wiem

Odpowiedz