Beats Sound System w Ateca

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
patryk7133
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: patryk7133 » 08 lis 2019, 21:47

Jest takie ustawienie głośność wejścia, ale dotyczy to tylko wejść zewnętrznych, a dokładnie tylko AUX i bluetooth nie działa na wejście USB.
Jednakże nie sądzę by to wiele pomogło dźwięk w Ateca jest nie najlepszej jakości zwłaszcza jeśli chodzi o SSS i BEATS do tych systemów pod żadnym pozorem nie należy dopłacać lepiej wybrać standardowy dźwięk z Navi system i gra zadowalająco proszę nie mylić ze standardowym systemem Seat bez Navi, bo to przepastna różnica, a jak już to można dodać wzmacniacz i subwoofer, a wtedy masz konkretny dźwięk.

Sponsor

Sponsor

Awatar użytkownika
forester
Samochód: Ateca 2.0 tsi 190 KM 4DRIVE DSG. Lava Blue.

Post autor: forester » 10 lis 2019, 12:23

Frodo choć tyle masz, że Twój BSS odżywa co jakiś czas. U mnie od zakupu w maju nie słyszałem tego ani razu choćbym na potencjometrze ustawił max. Zgłoszę do serwisu (Koszalin) i czuję, że muszę uzbroić się w cierpliwość. Mam wrażenie, że to o czym mówili znajomi, "kup i nie zawracaj nam więcej głowy", działa w serwisie koszalińskim z pełną mocą.

Awatar użytkownika
Frodo
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI

Post autor: Frodo » 10 lis 2019, 12:44

Forester, powodzenia! Daj znać... /ja też będę informował jak w końcu uda mi się odstawić do serwisu/
Ateca 2.0 TSI FR, red, DCC, Comfort Asst.+, 360, preinstalacja haka i dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą: stacyjka 8-)

Tepek
Samochód: Civic

Post autor: Tepek » 10 lis 2019, 17:46

To ja zauważyłem problem w drugą stronę, max i min basu praktycznie się nie różni...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
hetman72
Samochód: Seat ATECA FR 2.0 TSI DSG 4Drive Biały

Post autor: hetman72 » 10 lis 2019, 18:11

U mnie max = min = 0
Nie jestem audiofilem ale jak już zapłaciłem za BSS to chciałbym to usłyszeć.
A tu ZERO
Seat ATECA FR 2.0 TSI DSG 4Drive Biały

Awatar użytkownika
Eleonor
Samochód: Seat

Post autor: Eleonor » 10 lis 2019, 20:02

Kuchar pisze:
22 paź 2019, 19:56
Mam MY2020 i Beatsa 340W, gra bardzo dobrze ;)
Ciekawe ... może coś poprawili , ulepszyli i w MY20 z Beats 340W gra to w końcu dobrze i bas czuć
W końcu nazwa tego systemu do czegoś powinna zobowiązywać :

BeatsAudio: system audio klasy premium o mocy 340 W ze wzmacniaczem, subwooferem i 9. głośnikami

Awatar użytkownika
forester
Samochód: Ateca 2.0 tsi 190 KM 4DRIVE DSG. Lava Blue.

Post autor: forester » 20 lis 2019, 18:03

Dziś był ten długo wyczekiwany dzień. Rano demonstrowałem swoje problemy panu z serwisu, m. in. suba, którego nie było słychać. Po kilku godzinach odbierałem auto. Pan mówił, że nic nie da się zrobić. Przekładali suba z innego auta, potem sprawdzali w salonowym Leonie i nic. Podobno ten typ tak ma bo głośnik w kole jest słaby. Pan pokazał mi porównanie z Tarraco, że też nie słychać. Coś jednak usłyszałem, a w bagażniku było już słychać lepiej. Uważam jednak, że oni mojego suba ożywili z martwych bo teraz gdy podniosę klapę bagażnika, to słuchać go... w bagażniku tylko ale to lepsze niż nic. W kabinie to raczej mam tylko wrażenie, że gdy zwiększam na potencjometrze to jakby coś, gdzieś, może jakby. Rada pana z serwisu - pisać do Seata z problemem bo oni nic nie zrobią. Tyle.

Awatar użytkownika
Frodo
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI

Post autor: Frodo » 20 lis 2019, 19:59

forester pisze:
20 lis 2019, 18:03
Dziś był ten długo wyczekiwany dzień. Rano demonstrowałem swoje problemy panu z serwisu, m. in. suba, którego nie było słychać. Po kilku godzinach odbierałem auto. Pan mówił, że nic nie da się zrobić. Przekładali suba z innego auta, potem sprawdzali w salonowym Leonie i nic. Podobno ten typ tak ma bo głośnik w kole jest słaby. Pan pokazał mi porównanie z Tarraco, że też nie słychać. Coś jednak usłyszałem, a w bagażniku było już słychać lepiej. Uważam jednak, że oni mojego suba ożywili z martwych bo teraz gdy podniosę klapę bagażnika, to słuchać go... w bagażniku tylko ale to lepsze niż nic. W kabinie to raczej mam tylko wrażenie, że gdy zwiększam na potencjometrze to jakby coś, gdzieś, może jakby. Rada pana z serwisu - pisać do Seata z problemem bo oni nic nie zrobią. Tyle.
Dzięki za info! U mnie gdy działa to widzę dużą różnicę przede wszystkim w basie z głośników w kabinie, tak że problem nie dotyczy tylko suba. Może bardziej coś ze wzmacniaczem...
Ateca 2.0 TSI FR, red, DCC, Comfort Asst.+, 360, preinstalacja haka i dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą: stacyjka 8-)

Odpowiedz