Zakup auta z nieaktualną nawigacją Navi 6PO

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
norbas
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:14
Samochód: 1.5 DSG 150KM XCELLENCE
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Zakup auta z nieaktualną nawigacją Navi 6PO

Post autor: norbas »

Jestem posiadaczem Ateci od 14 Października czytając o możliwościach aktualizacji nawigacji i dodania fotoradarów we własnych POI odkryłem że posiadany system czy tez mapy z którymi kupiłem auto nie są najnowsze. Na stronie Seata przy aktualizacji nawigacji znalazłem zapis że jeśli mam wersję 1030 lub niższą to mam nieaktualną wersję. W moim przypadku jest to 1030.
Ktoś miał podobny przypadek, reklamował zakup auta z nieaktualnymi, najnowszymi mapami? Miałem kiedyś taki przypadek w Peugeocie, po reklamacji mieli opory ale za darmo wszystko zaktualizowali.



Sponsor

Zakup auta z nieaktualną nawigacją Navi 6PO

Sponsor


Orajo
Posty: 23
Rejestracja: 04 sie 2019, 23:37
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Seat Ateca Xcellence 1.5 TSI DSG7
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zakup auta z nieaktualną nawigacją Navi 6PO

Post autor: Orajo »

Ja tak miałem. Pisałem o tym w innym wątku dot. nawigacji. Brałem samochód z wystawy i miało w nim nie być opcji darmowej aktualizacji, ale okazało się, że jest i bez żadnego problemu sam wgrałem nową nawigację, bez ciagania się z ASO. O aktualizacji mapy poczytaj sobie w tamtym wątku.

Awatar użytkownika
Orłoś
Posty: 122
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:47
Lokalizacja: pomorskie
Samochód: Ateca Xcellence 2.0 TSI
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Zakup auta z nieaktualną nawigacją Navi 6PO

Post autor: Orłoś »

Ja jak odbierałem samochód w tym roku to miałem wersję 0730, także chyba najstarszą wersję na forum. Nie robiłem żadnych cyrków tylko sam na drugi dzień sobie zaktualizowałem do najnowszej wersji😎
Ateca Xcellence | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Magnetic Brown | Felgi 18" PERFORMANCE 36/2 MACHINED | Felgi 17" ABRERA II | Alcantara Black | Panorama | Comfort Assistant Plus | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Elektryczna klapa bagażnika | Widok 360 | Ładowanie Qi | VC

norbas
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:14
Samochód: 1.5 DSG 150KM XCELLENCE
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zakup auta z nieaktualną nawigacją Navi 6PO

Post autor: norbas »

OK, dzięki, muszę, sprawdzić czy pójdzie

norbas
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:14
Samochód: 1.5 DSG 150KM XCELLENCE
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zakup auta z nieaktualną nawigacją Navi 6PO

Post autor: norbas »

Jeszcze jedno pytanie, jaki dostaliście obszar map? Ja mam Europa 1. Pokazuje mi Polskę chociaż mapa niby zawiera inne kraje: Andora, Belgia, Francja, Gibraltar, Irlandia, Islandia, Luksemburg, Monako, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania

ODPOWIEDZ